Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Serinin, En Sevmediğiniz Yönü?

Attack on Titan

- Karakter sevmeye korkuyoz. Ölecek diye.
- Zirhli devi falan hic beklemiyordum. Favori adamlarimdandi sari :(
- Dev olan olana.
- Historia kralice olmasi

My Hero Academia

- Zirzir aglayan Midoriya
- Ana karaktere sulanan Todoroki
- Sarisin Saskenin surekli agresif halleri

Son düzenleme:
Hunter x Hunter: Nanika'nın varlığı.

One Piece: çok uzun yıllardır gülemiyorum :(

Hajime no Ippo: Güncel olanlar biliyordur durumu zaten daha ne olsun :(

Cowboy Bebop: Çok kısa, karakterler ile ilgili daha çok info isterdim.

Naruto: Şu anda pek hatırlamıyorum seriyi ama herhalde beni en çok rahatsız eden.. Ana karakterin mızmız haliydi üstüne bilmem yüz bin kere aynı teknik adı altında isimlerini hep rasengan yapmasıydı herhalde.. Tam hatırlayamadığım için bir şey yazamayacağım.
Hocam "Naruto'nun mızmız halleri" demişsin de, benim izlediğim okuduğum seriler arasında bahsettiğin tanıma en uzak ana karakter Naruto idi. Çünkü, anasını babasını katleden adama karşı bile istifini, hocasından aldığı öğretileri bozmadı, ona uygun hareket etti. Naruto her zaman mızmızlanmayı geç, bulunduğu duruma çok iyi adapte olan, çözmeye çalışan bir karakterdi benim gördüğüm kadarıyla.

Naruto:Talk No Jutsu biraz can sıkıcıydı. Hagoromo ve Sakura'da aynı şekilde
One Piece:Gereksiz uzatıyor, hiç bir karakter ölmüyor.
Bleach:Güç dengeleri saçmaydı
BNHA:Karakterlerini bir türlü sevemiyorum nedense.
Fairy Tail:Biz Fairy Tail'iz, aşırı ecchi.
HXH:Son prens mevzuları biraz can sıkıcı, anime çok iyi ama manganın çizimleri berbat. Birde bölüm çıkarmıyor.

Edit:En sevdiklerimi değil de sevdiğim aklıma gelen serileri yazdım.

One Piece:
Her arc aynı şablonu işlemesi
Şans faktörünün sürekli kırılma anlarında kullanılması
40-50 bölüm göstereceği bossların karakter tasarımının ana gruptan fersah fersah önde oluyor olması (görsel tasarımdan bahsetmiyorum)
Serinin ergenliğe yeni girmiş Japon bebelerine mastürbasyon malzemesi edilmesi( bunu sbslerde yaptığı muhabbetlerle Oda da belli ediyor zaten hiç bana kızmayın)
Olur olmadık power uplar
İçinde geçtiği evrenin sosyal-ekonomik-siyasi işleyişinin altının doldurulamaması
Kutsal Ejderlerin kurdukları devlet örgütlenmesinin bırakın 800 sene 800 gün sürmeyeceği ama konunun ana direği olması
Güzelim karakterlerin luffy uğruna hiç edilmesi.....

Hocam "Naruto'nun mızmız halleri" demişsin de, benim izlediğim okuduğum seriler arasında bahsettiğin tanıma en uzak ana karakter Naruto idi. Çünkü, anasını babasını katleden adama karşı bile istifini, hocasından aldığı öğretileri bozmadı, ona uygun hareket etti. Naruto her zaman mızmızlanmayı geç, bulunduğu duruma çok iyi adapte olan, çözmeye çalışan bir karakterdi benim gördüğüm kadarıyla.
Mizmiz degildi dedin gibi. Ama seriyi Kage bunshin ve Rasengan ile bitirdi. 2 teknikle bitirdi koca seriyi.

Mizmiz degildi dedin gibi. Ama seriyi Kage bunshin ve Rasengan ile bitirdi. 2 teknikle bitirdi koca seriyi.
Mızmız dediğim olay sürekli Sasuke peşinde koşması sanki hayatın anlamını bir tek Sasuke üstüne kurmasıydı. Şu kısımları daha iyi anlatmışsın sen ben seriyi çok ayrıntılı okumadım zaten... Dikkatimi çeken kısım sadece mızmızlanması yani Sasuke Sasuke diye dolanmasıydı.

Bleach : Jump tarafından katledilen son arcı ve açıklanmamış bırakılarak kalan gizemleri. :( Başka yok. One Piece : Bir ara yazarım çok şey var.Karakter harcamamasından tut arc şablonuna kadar.Tayfa açısından başlarına birşey gelmeyeceğine emin olmak heyecanı köreltiyor.

Bleach : Jump tarafından katledilen son arcı ve açıklanmamış bırakılarak kalan gizemleri. :( Başka yok. One Piece : Bir ara yazarım çok şey var.Karakter harcamamasından tut arc şablonuna kadar.Tayfa açısından başlarına birşey gelmeyeceğine emin olmak heyecanı köreltiyor.
Seriyi Martin yazacaktı tayfa içlerinde ihanetler mi dersin en beklenmedik ölümler mi dersin hepsi olurdu.

Seriyi Martin yazacaktı tayfa içlerinde ihanetler mi dersin en beklenmedik ölümler mi dersin hepsi olurdu.
Yahu o kadar lakayıt ki manga bile kendisiyle kendi içinde dalga geçiyor bu mevzu hakkında.En basitinden Luffy,Nami yakalandığında Nami'nin banyo yapmak istiyorum ve Opera muhabbetleri beni tiksindirmişti.Öğğk yani :( Aşırı ciddi olunması gereken yer belki de bu ikisine dünyanın kaç bucak olduğunun gösterilmesi gereken bir yer ciddiyet açısından ama mangaka en olmayacak yerde geyiğe vuruyor.Bizim mangada böyle şeyler olmaz diyor kısaca.Evcilik oyunu hesabı yakalandılar işkence vs bu kadar diyor yani.Ötesini beklemeyin hissini net almıştım heyecanı başka yerde arayın mesajını da alıyorsun tabii.Bizde heyecanı başka yerlerde arıyoruz fan kavgası yapıyoruz işte ne yapalım. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık