Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Hokage

En sevdiğiniz hokage hangisidir?

• Senju Hashirama

Kullanılan: 69 24.5%
  • Senju Tobirama

Kullanılan: 64 22.7%
  • Sarutobi Hiruzen

Kullanılan: 18 6.4%
  • Namikaze Minato

Kullanılan: 59 20.9%
  • Senju Tsunade

Kullanılan: 12 4.3%
  • Hatake Kakashi

Kullanılan: 26 9.2%
  • Uzumaki Naruto

Kullanılan: 34 12.1%

• Kullanılan toplam oy
    282
Baya da karşılığı var. Naruto köyün kahramanı ilan edilene kadar çöp gibi davrandılar mı? Davrandılar. Bir apartman dairesinde yalnız başına büyüdü mü? Büyüdü? Annesi, babası ya da Hiruzen istediği için değil kahramanlığı kendisi söke söke aldı mı? Aldı. Ayrıca Kakashi ve Sasuke'yle aynı takıma koyulmasıyla tümüyle garanticilikten Naruto'yu da düşündüğü için değil. Hiruzen derin devlet uşağının teki kusura bakma. Orochimaru kendisine az bile yaptı.
Yalnız başına yaşarken bozuk süt içtiği için zehirlenmişti, az daha yarı-tanrı olmak yerine bozuk sütten zehirlenip ölen biri olacaktı.

Üye silindi 1004

Yalnız başına yaşarken bozuk süt içtiği için zehirlenmişti, az daha yarı-tanrı olmak yerine bozuk sütten zehirlenip ölen biri olacaktı.
Hiruzen sütü değiştirmemiş mi? Ne kadar ayıp Uchiha kanları yetmedi herhalde. :agla:

Allah hiçbir kurgusal karakteri faşist Tobirama ve yetersiz Hiruzen'in döneminde Konaha köylüsü yapmasın. @Yubashiri-sama paylaştığın resim de boru gibi doğru bu arada. Cuk oturmuş sen yaptıysan eline sağlık.

Üye silindi 1004

Allah hiçbir kurgusal karakteri faşist Tobirama ve yetersiz Hiruzen'in döneminde Konaha köylüsü yapmasın. @Yubashiri-sama paylaştığın resim de boru gibi doğru bu arada. Cuk oturmuş sen yaptıysan eline sağlık.
Yok ben yapmadım ama görünce keşke ben yapmış olsaydım dedim.

Hiruzen kaderci biri anladığım kadarıyla. Müdahale etmek yerine izlemeyi seviyor, artık ne olursa kabulüm düşüncesinde.
Kaderci ve soykırımcı borderline bir manyak bence. Naruto'yu resmen azgın kalabalığı arasında kaderine terk etmiş. Minnacık nur topu gibi çocuğun başına gelmeyen kalmamış. Yetimhane kurmaktan aciz adam Hiruzen.

O süt zaten ölen Uchiha'lı anaların sütüydü. :/ NAruto'yu en iyi anaların sütüyle beslerken, Uchiha'lı k.ncıklar süt vermeyi reddedince soykırım şarttı.
Ondan sonra Naruto'yu da bozuk sütle zehirlemeye çalıştı demek ki...

Üye silindi 1004

Uçihalar vatan hayını olsalar çok yaşa sen Hiruzen Reyiz diye gezerlerdi ortalıkta. Ama Uçihalar vatan sevdalısı oldukları için Hiruzen'i indirip vatana millete faydalı bir hükümet kurma planı yaptılar.
Daha demokratik azınlık haklarını hiçe saymayan bir sistem kurmak istediler sadece. Itachi isimli insanlık düşmanı sapkın kasap izin vermedi.

İşte o süt zehirli değildi. Uchiha'lı vatan hainleri zehir koydu.
Hiruzen koyup suçu onlara atmıştır bence.

Başka bir forumda taa 2018de yazdığım yazıyı direk kopyala yapıştır yapıyorum. :)Yalnız bu sevgi değil Hokagelik açısından. Sevgi olsa daha farklı olurdu;

Naruto ve Minato en kötüleri. Kakashi ise zaten geçiciydi desek yeridir ki bürokrasi harici kageliği de olmadı.

Danzo kötünün iyisi. Köyünü ve dünyayı korumak için doğru olduğunu düşündüğü şeyi yapmış olsa da yaptıklarının zorbalıktan farkı yok.

Hashirama çok iyiydi de aynı zamanda çok saftı. Madara'yı öldürmemesi (Hem de Uchiha'lar bile doğrusunun bu olduğunu düşünürken - bilirken) bencilceydi ve köyün sürekli kayıplar vermesine yol açıyordu.

Tobirama Uchiha sorununun en büyük etkenlerinden ancak Hashirama'dan iyi.

Üçüncü iyiydi ancak Danzo ve anbu gibi paralel yapılanmalar ve Orochimaru sorunu kendi döneminde çıktı. Orochimaru sebebiyle yönetim kıtasından Tobirama'nın altında olur aslında fakat Konoha'yı Konoha yapan ve bir aile haline getiren de odur.

Tsunade'nin bir hatasını hatırlamıyorum, belki de Jiraiya yaşarken Danzo ve Anbu'ya el atmaması olabilir. Onun dışında köyün ihtiyacı olan her şeyi karşılamıştır, Pain savaşında etkisiz kaldığı için çok eleştirilse de sayesinde tek bir siv
il bile ölmedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık