Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Hokage

En sevdiğiniz hokage hangisidir?

• Senju Hashirama

Kullanılan: 69 24.5%
  • Senju Tobirama

Kullanılan: 64 22.7%
  • Sarutobi Hiruzen

Kullanılan: 18 6.4%
  • Namikaze Minato

Kullanılan: 59 20.9%
  • Senju Tsunade

Kullanılan: 12 4.3%
  • Hatake Kakashi

Kullanılan: 26 9.2%
  • Uzumaki Naruto

Kullanılan: 34 12.1%

• Kullanılan toplam oy
    282
Hasiramayla Minatoyu çok severdim ama 3. Nün hakkı da odenmez.
Oyumu 2 yıl ömce minatoya vermişim şuanda oyum aynıdır adam karizmanın vücut bulmuş hali e köy için yaptıklarıda ortada.

Hashirama, Madara dahil tüm dünyaya solo girecek adamdi. Bir o kadar da mütevazı :utan: Lakin lanetli Uchiha ırkını ne bok olduğunu yüzüne furan Tobirama karizmasini da es gecmemeli.

Sandaime hariç hepsi sevilesi tipler

Minato demişim ama şimdi tobirama olur cevabım. Gerçek bir komutanın, liderin karşılığıdır Tobirama.
En nefret ettiğim ise açık ara Hiruzen. Hokage öncelikle kendi halkını düşünmeli sonra da adaletli olmalı. Orochimaru tüm köyü deneylerden geçirip duygusuzca katlederken hiruzen olayı anladı, orochimarunun mekanı bastı, suç üstü yakaladı. Sonra bu Hiruzen denen iki yüzlü hıyar ne yaptı? Orochimaru'yu yenebilecek gücü varken "Sen benim öğrencimdin ühühü çek git buradan" dedi tüm o pislik bencilligiyle. Orochimaru oradan eli cebinde güle oynaya çıktı sonra yillarca tüm dünyanın anasını aglatti. Ha bu arada Hiruzen köy için fedakarlık ederken ölmedi, zamanında yaptığı bencillik döndü dolaştı kendini buldu ve canını aldı.

Tabiki de Namikaze Minato. Adamda hız , güç ,karizma adanmışlık , ADAMLIK. ZEKA zaten en büyük artısı.
Hashirama reizzdir, ama animenin ekmeğini yemiştir . Hayvan gibi çakra+mokuton....
Ama Minato öyle mi? :at:Genc
yaşında geldiği nokta . Kaynanadan öğrendiği mühürleme teknikleri. Öyle aman aman bir gücü yoktu ama zekasıyla İtachinin yusufladigi sözde madarayı paspas etmesi ...:respect:

Billurlarını kazımak isteseler konoha da dağ bulamazlar yiğidim :ühü:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık