Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Hokage

En sevdiğiniz hokage hangisidir?

• Senju Hashirama

Kullanılan: 69 24.5%
  • Senju Tobirama

Kullanılan: 64 22.7%
  • Sarutobi Hiruzen

Kullanılan: 18 6.4%
  • Namikaze Minato

Kullanılan: 59 20.9%
  • Senju Tsunade

Kullanılan: 12 4.3%
  • Hatake Kakashi

Kullanılan: 26 9.2%
  • Uzumaki Naruto

Kullanılan: 34 12.1%

• Kullanılan toplam oy
    282
Orochimaruya kaybettiği için mi böyle dediniz?
Hayır tabiki bi orochimaru olsa keşke. Çoğunu benden öncekiler yazmış ama bende ekleme yapıyım.
Bi örnek veriyim kumogakure'nin ninjaları hinata'yı kaçırdıkları zaman, hiashi hyuga hepsini öldürdükten sonra gelip köyünü korumaya çalışamaması ve neji'nin babasız kalmasına sebep olması.

Hashirama bana göre bildiğin mal.Fazla pollyanna.Hiç gerçekçi değil.Mesela Madara'yla dövüşüyor.Sonra Madara bundan kendini ya da kardeşini öldürmesini istiyor.Madara durdurmasa Hashi intihar edicek bildiğin.Orda Hashi ölseydi ne olucaktı ? Madara daha sonra güç kazandıktan sonra Senjuların içinden geçmez miydi ? Hayır zaten Hashi ne yaptıysa adam(Madara) uslanmamış.Savaşta savaş intikam da intikam demiş birini hala kurtarmaya çalışıyor hatta intihar edicek kadar ileriye gidiyor.

Bilemiyorum Altan...Hashi hayvan gibi gücü sayesinde yapabildi bazı şeyleri.

Tobirama çok etkileyici bir karakter ama.En sevdiğim 2 karakterden biri olduğundan Tobirama dedim.

Minato reis bambaşkadır. Naruto'nun efsane olduğu cümle alem tarafından saygı ve sevgi gördüğü zamanlarda serinin zirvesindeki adam olarak lanse edilirdi havası başkaydı. Sonradan ele ayağa düştü daha doğrusu eli ayağı düştü ama olsun.

Ayrıca önceki sayfalarda Hiruzen'in Danzo'ya müdahale etmemesi ve yaptıklarına engel olamamasını öne sürerek Hiruzen'e sallamış bazı arkadaşlar. Söylediklerine sonuna kadar katılmakla birlikte az bile söylenmiş diyorum. Yalandan gücü elinde tutan karakteri yeteri kadar gelişmemiz yararsız bir embesildi 3.hokage. Bunun mallığı yüzünden nice yetim Danzo'nun eline düştü, hayatı bitti. Resmen yararsızlığın, yetersizliğin ve umursamazlığın resmedilmiş halidir bu karakter. Seri ilerledikçe bunu daha iyi anlıyoruz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık