Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Ebeveyn

En İyi Ebeveyn

• Kullanılan toplam oy
    69
Listedekilerin çoğunu severim, Pound ve Bege'yi de ebeveyn olarak severim. Aralarında en sevdiğim diye ayırabileceğim birisi yok.

Edit: Kan bağı olmayan yazıyormuş, yeni gördüm. Seven yoktur ama Carmel Ana eklenebilir.

Normalde bu ankete Beyazsakal da eklenirdi muhtemelen ama utanıyor artık insanlar, utanıyor! Beyazsakal'ı sevenler olarak insan içine çıkacak yüzümüz kalmadı.

Öbürlerinin aksine Dadan istemeden ebeveyn oldu. Ancak anaç duygularla Luffy ve Ace'i çok sahiplendi. Kendisi bana çok sempatik geliyor. Ace'i kurtarmadığı için Garp'ın ağzını yüzünü kırması da en favori sahnelerimdendir.

Dadan gereksiz fazla oy almış Garp'ın zorlaması ve tehditleriyle çocukları sahiplendi. Yetiştirdiği çocuk ölünce duygusal olarak tepki vermesi onu iyi bir ebeveyn yapmaz. Taş olmayan herkes üzülür yetiştirdiği insanın ölmesine .

Sitedeki belki de en zor ve en değerli ankettir. Bravo.

İçlerinden en sevdiğim şüphesiz Dr. Hiluluk. Kendisinin "insanlar ne zaman ölür?" temalı konuşmasını duyduktan sonra hayatıma entegre ederek hareket etmeye başladım diyebilirim.

Ancak ankete oy kullanmayacağım. Diğer karakterlere haksızlık yapmak istemiyorum.

Sitedeki belki de en zor ve en değerli ankettir. Bravo.

İçlerinden en sevdiğim şüphesiz Dr. Hiluluk. Kendisinin "insanlar ne zaman ölür?" temalı konuşmasını duyduktan sonra hayatıma entegre ederek hareket etmeye başladım diyebilirim.

Ancak ankete oy kullanmayacağım. Diğer karakterlere haksızlık yapmak istemiyorum.
Canları yok kimseye haksızlık olmaz :D

Hiruluk, Zeff, Bellmére, Rosinante, Tom, Dadan, Saul, Kureha hepsi o kadar kaliteliki kime atacağımı şaşırdım :) hepsini de çok severim.
Zeff, Bellmére ve Hiruluk bir tık daha önde benim için ebeveyn sıfatıda Saul ve Rosiye tam uymuyor gibi. Tom ve Dadanda çok değerlidir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık