Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Kuvvetli

En kuvvetli kim?

• Kullanılan toplam oy
    97
Youtube işini unuttum hemen resimlerini koyayım. Spoiler koyuncada ufacık kalıyor konu yahu :D
Fakat konu çirkim gözüküyor böylede. Zaten analiz-tartışma konusu açmıyorsun anket bu adamlar bakacaklar karaktere veya resimlere ona göre oy verecekler. Mesela resimlerin hepsi farklı boyutlarda ya hepsini atıyorum 720'ye 480 gibi bir boyut olarak bulup ekleyeceksin ki konuda bir göz olarak güzellik olsun yada spoiler'a al ki spoiler'a almak en temizi bana sorarsan.

Hareketsiz bir şeyi kaldırmak ile hareket halinde ki dev bir kütletiyi durdurmak farklı :/
O yüzden Wb :T
Hareket halinde ki nesneleri durdurmak her zaman , hareket halinde olmayan nesneden daha fazla kuvvet gerektirir.

Fakat konu çirkim gözüküyor böylede. Zaten analiz-tartışma konusu açmıyorsun anket bu adamlar bakacaklar karaktere veya resimlere ona göre oy verecekler. Mesela resimlerin hepsi farklı boyutlarda ya hepsini atıyorum 720'ye 480 gibi bir boyut olarak bulup ekleyeceksin ki konuda bir göz olarak güzellik olsun yada spoiler'a al ki spoiler'a almak en temizi bana sorarsan.
Öyle olsun ozaman :D
Edit şimdi nasıl oldu ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık