Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkusuz İmparator

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    164
Teach dışında hepsi korkusuzdur. Mf basan oyaji,Mf basan Shanks,Mf'yibasmak için yola çıkmış olduğunu düşündiğümüz Kaido,Wano'yu basan Koca Ana.

Babalıktır.

Shanks Karasakal'dan, Karasakal Kaido'dan, Kaido Linlin'den, Linlin Babalık'tan, sonra hepsi beraber Babalık'tan korkuyor :)

Şaka herhalde?

1) Kaido
Bu adam Linlin gelince 3,5 atan yaratık değil mi?

2)Shanks
Bu adamın yüksek yerlerde tanıdıkları var bu sebeple oraya buraya rahat rahat giriyor. Cesaretinden değil!

3)BeyazBıyık
Cesaret diye gördüğümüz tek unsuru doğal yollardan ölmesine ramak kala denizcilere kafa tutması.

KOCA ANA CHARLOTTE LINLIN
Çocukken korsanlara ve denizcilere karşı mücadeleler vermekten korkmamış. Amiral peşime düşer bu peşime düşer dememiş,
Kaido'ya telefonda rest çekip 'kapa o telefonu oraya geliyorum' demiş,
Kaido'nun mekanına bir avuç kişiyle geldiğini bin deniz mili öteden duyurarak haber veren korkusuz bir kadın.
Cesaretin adı, Linlin.

Şaka herhalde?

1) Kaido

2)Shanks
Bu adamın yüksek yerlerde tanıdıkları var bu sebeple oraya buraya rahat rahat giriyor. Cesaretinden değil!

3)BeyazBıyık
Cesaret diye gördüğümüz tek unsuru doğal yollardan ölmesine ramak kala denizcilere kafa tutması.

Çocukken korsanlara ve denizcilere karşı mücadeleler vermekten korkmamış. Amiral peşime düşer bu peşime düşer dememiş,
Kaido'nun mekanına bir avuç kişiyle geldiğini bin deniz mili öteden duyurarak haber veren korkusuz bir kadın.
Cesaretin adı, Linlin.
Shanks için yaptığın yorum bomboş bir yorum olmuş

Bu adamlar kimseden korkmadıkları için yonkoular zaten içlerinde en korkak gibi görünen Teach bile korkudan değil kurnazlığından yeri gelince ama bu adamların korktuklarına inanmıyorum.İçlerinden denizcilerin karargahına girebilen Mf'ye gelip savaş bitirebilen yeri geldiğinde WB nin gemisine tek başına girip çıkabilen,Kaido'yu MF ye giderken durdurabilen Shanks'a oy attım.

Şaka herhalde?

1) Kaido

2)Shanks

3)BeyazBıyık

Cesaretin adı, Linlin.
Şanks ve WB için yazdıkların ironi galiba. Yoksa olacak iş değil.

WB dediğin adam hiç bir şeyden korkmuyor. Hatta Şanks bile yeni çağın gelişinden endişe duyarken adam egosunu konuşturup ben Beyazsakalım bana sökmez diyor. Cesaret olarak adamın varlığı cesaret.

Şanks politik güçle oraya buraya girmiyor. Açıkça Mf de yiyen gelip bizle dövüşsün burdayız diyebiliyor. Zira Beckman hükümet boş durmaz derken de Şanks bizde onları güzel karşılarız deyip WB ile görüşmeye gidiyor umursamadan

Şaka herhalde?

1) Kaido

2)Shanks

3)BeyazBıyık

Cesaretin adı, Linlin.
Shanks tek başına wb’nin gemisine biniyor ve wb’ye nasihat vermeye kalkıyor. Kaido’yu durdurmaya gidiyor. Savaşın ortasında gel teach kapışalım diyor hatta isteyen gelsin diyor. Bunları tanıdıkları olduğu için mi yaptı:D

Shanks Kaido ile kapışırken hoop 2 tane amiral yardıma geliyor. Denizciler de Shanks Kaido ile kapışıyor diyip algı kasıyor. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık