Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkusuz İmparator

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    164
Yapma şimdi yav, onu manevi değeri olduğu için koyuyordu. :D Beyazsakal nasıl evlatları için endişeleniyor, korkuyorsa, Linlin'de annenin resmi için korkuyordu. Kadın o kadar çok önemsiyordu ki kriz geçirdi fotoğrafa bir şey olunca. :D Üşenmesem şimdi aklının gittiği sayfaları atardım.
Hayır hiçbir yerde korktuğunu göstermedi fotoğraf için. Onun için çok önemli bir şey olduğundan fazla tepki veriyor sadece.
Bir şeye değer vermek ayrı, onun başına bir şey gelmesinden korkup durduk yere endişe emek ayrı.

Sonuç olarak korktuğu bir şey var.
ahahahaha yahu bu yazdığımdan nasıl bu anlamı çıkardın. Resmen boşa konuşmuşum. Sana korkmadığını anlatıyorum, sen koktuğu bir şey varmış işte diyorsun. :D

@ch3rl0b11n başlattı o mevzuyu, ben değil. :D
Olayı çok yanlış anlıyorsunuz ya. Bahsettiğin ile beni bahsettiğim arasında ciddi fark var. :(

Wb kesinlikle.

Kaido big mom gelirken nerdeyse altına yaptı.

Shanks zaten teach’i kabuslarında görmekten uyuyamıyor. Ne zaman görsek birini teach’e karşı doldurmakla meşgul kendi cesaret edip saldıramamış hala.

Big mom’ın wb’yi kendinden güçlü gördüğü belli. Luffy çok iyi söyledi ona. Kendi güçsüz olduğu için wb’yi yenememişken bunun suçunu kızına yüklemiş. Arkasına devleri almadan wb’yle savaşamamış. Yarım kafayla marineford’a tek başına kafa tutan adam nerde bu kadın nerde.

Teach’i açıklamaya gerek yoktur bence. Gerektiğinde büyük cesaret gösterse de wb’ye kıyasla korkak bi adam. İsterse manga sonunda ilah olsun, 3 amiral birden indirsin. Elinde gura gura+yami yami varken ve arkasında tayfası varken akainu’dan kaçmasını unutmam ben.

Luffy sözde imparator olduğunu varsayarsak Luffy diyorum.
Şuanki haliyle Kaido gibi canavarımsı bir görüntüye sahip birisine kafa tutuyor.Sonucunda tek yiyor.
Yonko gücünde bile olsan Kaido karşısında endişe hissedersin doğal olarak.
Bence Luffy gibi olunmamalı.Teach'i bu konuda seviyorum.
Eskiden olsa Kaido derdim ama Bigmom geldin mi bi endişe duydu.Bleach izlemedim ama Kenpachi'den haberim var.Kaido onun gibi olur sanmıştım.

Birinden ve ya birilerinden korkmak olarak düşünürsek kimseden korkmaz bunlar. Sadece Teach korkar.

Ama her yonkonun bir korkusu vardır. Big Mom carmel'in fotosu konusunda hassas. Kaido yeterince tanıtılmadı ama olabilir bir korkusu. Shanks ve Wb gibi isimlerse tayfa üyelerinin üzerine titrer.

Teach haricinde hiçbiri bir şeye karşı kayda değer bir korku göstermezler. Ama oyumu Linlin'e atıyorum. :oleyo:

Big mom’ın wb’yi kendinden güçlü gördüğü belli. Luffy çok iyi söyledi ona. Kendi güçsüz olduğu için wb’yi yenememişken bunun suçunu kızına yüklemiş. Arkasına devleri almadan wb’yle savaşamamış. Yarım kafayla marineford’a tek başına kafa tutan adam nerde bu kadın nerde.
Korkaklıkla, gereksiz cesareti karıştırıyorsun. Beyazsakal'ın MF'ye gitmesi gereksiz cesaretti. Ace öldü, Jozu kol bıraktı. Yüzlerce çöp adamı öldü. Tayfa kaptansız kaldı. Tüm adaları, ve meyvesini Thatch'in katiline kaptırdı. Ve eminim ki Teach o adaların halkına çok iyi davranmamıştır.

Linlin kaybedeceğini, yukarıda saydığım durumları yaşayacağını bile bile neden Beyazsakal'a dalsın?

Devler konusu ise bambaşka bir mesele. Wano'da bile komutan ayarı adamlar varken, oradan daha güçlü olan Elbaf'ı düşünemiyorum bile. Big Mom bunların desteğini alsa, direkt korsanlar kralı olurdu. Aptal bir kız yüzünden bu fırsatı kaçırdı. Aptal bile az kalıyor hatta. Lola, o devden sonra önüne gelen erkeğe evlenme teklifi ediyordu. Şimdi gel de bu kıza sinirlenme.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık