Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Karizma Zırh

Zırhla ilgili spoiler yemek istiyorsan buyur:
Zırh şahısın altar egosuna göre şekilleniyor(Her giyenin altar egosu olacak diye de bir şey yok tabii). Anlayacağınız üzere Guts'ın da altar egosu sayko bir cehennem köpeği; Hellhound ya da Hell beast diyorlar. İlk giydiğinde son kişininkine göre şekillenmiş olduğu için kurukafayla takılıyor biraz. Yani herkesin şekli o değil aslında. Guts'ın altar egosu için:
Bu da kontrolü sağlamış hali:
Boscogn öldürseydi de kurtulsaydık. :/ Mor Gergendan zırhı, 10.000 basar Berserker'a. :S

Yav he Mahir he. O gitsin çüküboklarla uğraşsın. Adam insan haliyle Apostlelara aşık atıyor, senin dediklerine bak :/
Boscogn Guts'ın kılıcını kırmadı mı? Zodd yardım etmese Guts ölmüyor muydu? Hayırdır. :/ Olay karakterin güçlü olması mı, zırhın alt hikayesi mi, yoksa ne kadar şekil olduğu mu? Bence Mor Gergedan Zırhı daha ihtişamlı, sence değil, olay bundan ibaret :/

Arada öldürttün Guts'ı, cevap verince de zırhın ihtişamı diyorsun. Bu ne iş Mahir :(
Garibanın kılıcı uyduruksa ne yapsın, sonra aldı aklını. Karakılıçlayken çıkaymış karşısına.
Bunlar hep Guts düşmanlığı. Benim gördüğüm en karizmatik zırh Guts'ınki. Bu kadar özgün başka bir outfit görmedim ben hiçbir seride.
Öldürseydi iyi olurdu dedim, hala diyorum. Guts'un o hikayede ölmesi lazımdı. Boşuna Guts üzerinden seriyi uzatıyor mangaka. Öldür Guts'ı, sonra kuzeni mi devam eder, kız çocuğu mu, karısı mı bilemem ama Guts'ın ölmesi lazımdı. Daha ilk bölümde Yılan İblis, 5 kere kuyrukla vuruyor Guts'a. Tek vuruşumda insanın içi dışına çıkar diyor, ama bizim Guts, 2 kaburga kırığı ile kurtuluyor. :( Bunlar hep hikayeyi baltalayan şeyler. Guts evreni normal bir evren, aksi olsa anlarım, tamam bu hayvan zaten insanüstü derim ama değil. Griffith Zodd'un tek vuruşu ile bayılıyor. Guts ise bir ton dayak yiyor, Zodd kopmuş kolunu almış ver allah ver ediyor Guts'a, yazık yani, üzülüyorum mangakaya. :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Karizma olduğu için Griffith'e verdim oyu. Ama içlerinden favorilerim guts'ın zırhı ile Grunbeld'dir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık