Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Zombi Ustası?

Sizce hangisi ?

• Gecko Moria

• Dae

• Orochimaru

• Kabuto

• Kurotsuchi Mayuri

• Giselle Gewelle

• Joa

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Joa'nın resimlerini değiştir yahu :D

Bu üç sayfa ardışık, o yüzden hepsinin koyulması lazım. :D

Konu epey zor olmuş açıkçası. Mayuri > Giselle; Kabuto > Orochi bu yüzden 2 karakteri eledim. Her ne kadar Giselle'in kan sıçratma olayı çok orjinal olsa da bir Mayuri değil. Ama Mayuri'ye rağmen oyum Joa'ya gitti, fazla karizmatik. :D
Sayıyı bulmaya çalışırken vakit kaybettim o kareyi koydum sadece,yoksa teppeiyi koymayacaktım.Değiştireyim cidden böyle daha güzel.

Daha fazla karakter bulamadım açıkçası arkadaşlar.Belki vardır ama haklarında çok iyi bilgim olmadığı için bu kadarı yeterli diye düşündüm.Bu arada Claymore bende tavsiye ederim.Mangası baya iyiymiş çizimler oldukça güzel.Klişe görmek zor.Seinen niyetine okudum sonra shounen olduğunu öğrendim.Tür içerisindeki farklı serilerden bence.

Şimdi tekniği bulan kişi tobirama ama orochi olduğundan orochi diyelim
Tobirama tekniği bulmuş ama kullanırken hiç görmediğimiz için tam olarak neler yapabildiğini bilmiyoruz.O yüzden ankete almadım.En ilkel halini kullanıyordu zaten büyük ihtimalle.Aslında tekniği bulduktan sonra da direk yasaklanmış olabilir.Tobirama hayattayken yasaklanıyor yanlış bilmiyorsam,orochi ve kabuto yasak falan dinlemeyip üzerinde çalışıyorlar işte.

Tobirama tekniği bulmuş ama kullanırken hiç görmediğimiz için tam olarak neler yapabildiğini bilmiyoruz.O yüzden ankete almadım.En ilkel halini kullanıyordu zaten büyük ihtimalle.Aslında tekniği bulduktan sonra da direk yasaklanmış olabilir.Tobirama hayattayken yasaklanıyor yanlış bilmiyorsam,orochi ve kabuto yasak falan dinlemeyip üzerinde çalışıyorlar işte.
tabi olmamasından şikayetçi değilim ama istese geliştireceğini düşünüyorum :)))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık