Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Şonen Arkı

En iyi Şonen Arkı

• Kullanılan toplam oy
    107
Soul Society'de bir Zaraki'yi rezil duruma düşürmesi vardır mangakanın ki unutmak ne mümkün. Arctan soğutmuştu beni.

Gurme Dünyası arc değil sagadır. Tek bir hikayeden oluşmaz, pek çok arcın birleşimidir.

Yiyecek festivali çok iyidir ama daha iyi arclar da var Buz Cehennemi, Meteor Sarımsağı, Olgun Kola çok iyidir mesela. Gurme Dünyasında Hava ve Çift arcları mükemmel işlenmişti.

Bleachte Soul Society, OPte Enies Lobby, Narutoda chuunin, HxHde Yorknew iyidir.

Gurme Dünyası arc değil sagadır. Tek bir hikayeden oluşmaz, pek çok arcın birleşimidir.

Yiyecek festivali çok iyidir ama daha iyi arclar da var Buz Cehennemi, Meteor Sarımsağı, Olgun Kola çok iyidir mesela. Gurme Dünyasında Hava ve Çift arcları mükemmel işlenmişti.

Bleachte Soul Society, OPte Enies Lobby, Narutoda chuunin, HxHde Yorknew iyidir.
Çok fazla vardı ben de genellemesini aldım :)

Naruto için yazılmış olanların çoğu arc değil sagalar. Anketteki seçeneklere oy verseydim Akatsuki'yi seçmek isterdim ancak kendisi bir arc değil tek başına alsan ticari başarı sağlamış bir manga olacak kadar uzun. Enies Lobby ve Yorknew arcları güzel.

Birde Shonen'den çok Battle Shonen konusu olmuş bu. Shonen diyince bunun içine Slam Dunk gibi spor mangaları da giriyor Koe no Katachi gibi serilerde giriyor.
Neyse gevezeliği bırakırsam en iyi bulduğum Shonen arcları sanırım Magi deki Magnostadt arc ve Alma Toran Arc'ları. Katekyo Hitman Reborn'un Future arc'ını da kişisel olarak çok severim. Pandora Hearts ve Fullmetal Alchemist'de çok güzel arclara sahip.

Üye silindi 5781

Ennies Lobby der geçerim , diğer animeleri pek izlemedim ama Ennies Lobby'nin bende hep ayrı bir yeri vardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık