Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Silahlanma Hakisi Kullanıcısı

Yaşayan En İyi Silahlanma Hakisi Kullanıcısı?

• Kullanılan toplam oy
    95
Kaido ve Linlin bedenen güçlü. Adamlara hakisiz de bişi olmuyor. Zirve onlardan çıkmaz diye düşünüyorum. Tiçte meyve karakteri gibi duruyor. Mihawk zaten... ashfkdaskldhas kim köpek yani? Akainu olabilir de zayıf bir seçenek bence. Garp da kaç yaşına geldi eski gücü yoktur. Kalanlara okeyim.

Son düzenleme:
Kaido ve Linlin bedenen güçlü. Adamlara hakisiz de bişi olmuyor. Zirve onlardan çıkmaz diye düşünüyorum.
Sebebi %90 haki çıkacaktır. Sadece ruhsal çöküntü yaşadığında hasar alır hale geliyor. Haki=ruh olduğu için de o çöküntüyle birlikte hakisi de yerle bir oluyor. Başka bir sebep olamaz bence.

Hemen h.hakiye de ekmek çıkarayım buradan. :/ Bu kadına doğru düzgün hasar verebilmek için ya inanılmaz seviyelerde b.haki lazım ya da bir şekilde ruhunu sarsıp az veya çok hasar alabilecek duruma getirmek lazım. İşte h.haki de burada devreye giriyor.
Linlin hakkında böyle bir düşüncem var. Doğru çıkarsa korkunç seviyelerde b.hakisi var demek oluyor bu.

Diğer şıkkına verebilirsin.
Haki şov yapan bize tanıtan Ray diğer şık için mi uygun görüldü? Garp kendi sözü varken hemde iki efsane ile aynı anda uğraşamayız dedi. Ayyaşı sevmem ama Sbs sorusunda balık adam adasında Shanks soruluyor, Mangaka ise Ray ya da Shanks olsa 100 bin kişi de bayılırdı diye cevap veriyor. Shabondy de genç olsam diye sözü de var. Üstüne denizi yüzerek geçiyor. 2 sene eğitim verirken pasını atmış olmasını beklemek daha mantıklı. Garp aksiyonu bıraktı ama Ray eğitim verdi. Kara kral diye boşa mı söyleniyor!

Bana İm ya da Dragon için bir tane örnek veremezsin ama varlar. Im hiç oy almamış.

En iyi olsa, iribaşlardan biri olurdu. Bir yonkou, en çok aranan, Roger ile kafa kafaya çarpışan gibi gibi.

Luffy'e 3-5 numara öğretti diye veya lakabı kara kral diye, gerçi b.haki başlarda renksizdi zaten :p
Genç Ray iki kollu Shanks diye düşünüyorum. Böyle düşünen çok kişi var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık