Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En iyi Mentor

En İyi Mentor/ Usta Kim?

• Kullanılan toplam oy
    181
Rayleigh dayı üst düzey hiçbir şey öğretmemiş gibi duruyor.:D
Hahaha. Büyük ihtimal kadınlar adasının keyfini sürmüştür :D Şaka bir yana dediğin gibi savaşta öğrenmesini istedikleri için pek söylememişlerdir. Aynısı Mihawk için de geçerli.

Sırf güç verme olarak yorumlamadığım için Zeff diyebilirim. Sanji'yi adam etti. Daha önce karşılaşsalardı keşke.

Mentor dediğin yetiştirir. Eğitir, vasıf kazandırtır.
Buradaki isimlerinin bazılarının kimseye bir şey kazandırdığı yok.
Bazıları iki tane hareket göstermiş, bunun mentorlukla pek alakası yok.
Burada gerçekten "mentor" tanımına uyan tek bir kişi var.
Ve çok da iyi bir mentor.

"Bir insan ne zaman ölür?
Zehirli bir mantardan yapılmış çorbayı içince mi?
Tedavisi olmayan bir hastalığa yakalandığında mı?
Silahlarla vurulduğunda mı?

Hayır. İnsanlar unutulduklarında ölürler."

Ahhh o gazla yazmayı unuttum.
Zeff de mentor değil.

O BABA!

Son düzenleme:
Garp’ ta Coby’i iyi yetişmiştir. Daha göremedik. Helmeppoyu sanmıyorum ama .
Tamamen şahsi fikrimi söylüyorum. Tabi sizin kriteriniz farklıdır ama ben ne Garp'ı ne Dragon'u mentor sınıfına kabul etmiyorum.
Kendi çocuğunu-torununu elin eline bırakan adamın birilerine mentorluk yapabileceği fikrini reddediyorum.

Garp fanı olarak rayleigh diyorum. Hakiyi öğretmesi ve onda Gol D Roger ruhu görmesi yeterli oldu.(son cümle ne alaka dersek diyesim geldi):good:

Tamamen şahsi fikrimi söylüyorum. Tabi sizin kriteriniz farklıdır ama ben ne Garp'ı ne Dragon'u mentor sınıfına kabul etmiyorum.
Kendi çocuğunu-torununu elin eline bırakan adamın birilerine mentorluk yapabileceği fikrini reddediyorum.
Şuan Dragon ve Garp luffy'i eğitseydi timeskip öncesi akainuyu alabilirdi belki.
Dragon'u cidden bende anlamadım. Gidip Robin'i eğitiyor ama luffy'ye gelince elini bile kıpırdatmıyor. Niye devrim ordusunun 2numarasını Marineford'da göndermiyor diye sorar insan.

Hahaha. Büyük ihtimal kadınlar adasının keyfini sürmüştür :D Şaka bir yana dediğin gibi savaşta öğrenmesini istedikleri için pek söylememişlerdir. Aynısı Mihawk için de geçerli.

Sırf güç verme olarak yorumlamadığım için Zeff diyebilirim. Sanji'yi adam etti. Daha önce karşılaşsalardı keşke.
3 çeşit hakiyi bilinçli olarak nasıl kullanacağını öğretmiş, bırakmış gibi duruyor.:D

@Millennium Wizard

Tamam.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık