Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Gözlem Hakisi Kullanıcısı

En İyi Gözlem Haki Kullanıcısı Kim?

• Kullanılan toplam oy
    273
:artiz: Sen niye üstüne alındın ki D:
Mihawk reizi bende severim geleceğin yonkousudur.
Benim Mihawk en iyi demek için argümanlarım ve sebeplerim var. Dolayısıyla biri gelir "abee bari şuraya sokmayın Mihawk'ı yaee" derse alınırım. Mihawk'la ilgili ya da bağlantılı konularda Mihawk konuşulur. Bu normal bir şey ki bana göre ilgili bir konu. Sen Mihawk'la ilgili konuşulmasından bıktın ise ya konuşan kişileri engellersin ya da Mihawk'ın konuşulduğu konu başlıklarını. Benim ya da bir başkasının düşüncesine alakasız bir şekilde saygısızlık ediyorsun bence böyle davranarak. Hoş değil. Sana göre konuyla Mihawk'ın bir ilgisi olmayabilir ama bana göre vardır ? Olamaz mı ?

Mihawk'ın gözlem hakisi Luffy kadar bile olamaz bırakın en iyi olmasını. Adam Luffy'nin iki yıl önceki haline vuramıyor daha.

Benim Mihawk en iyi demek için argümanlarım ve sebeplerim var. Dolayısıyla biri gelir "abee bari şuraya sokmayın Mihawk'ı yaee" derse alınırım. Mihawk'la ilgili ya da bağlantılı konularda Mihawk konuşulur. Bu normal bir şey ki bana göre ilgili bir konu. Sen Mihawk'la ilgili konuşulmasından bıktın ise ya konuşan kişileri engellersin ya da Mihawk'ın konuşulduğu konu başlıklarını. Benim ya da bir başkasının düşüncesine alakasız bir şekilde saygısızlık ediyorsun bence böyle davranarak. Hoş değil. Sana göre konuyla Mihawk'ın bir ilgisi olmayabilir ama bana göre vardır ? Olamaz mı ?
Ben senin milletin görüşlerine kaç kere saygısızlık ettiğini gördüm. Geç kardeşim bunları çocuk yok karşında. Saygısızlıkmış her zaman milletle dalga geçen sen ortaya attığım öylesine bir cümleyle triggerlanıyorsan bi kendine bak.

Ben senin milletin görüşlerine kaç kere saygısızlık ettiğini gördüm. Geç kardeşim bunları çocuk yok karşında. Saygısızlıkmış her zaman milletle dalga geçen sen ortaya attığım öylesine bir cümleyle triggerlanıyorsan bi kendine bak.
Benim muhabbetimin olduğu kişiler bellidir. Onlarla benim aramda geçen karşılıklı diyalog seni ilgilendirmez. İkincisi, birisi ortaya iyi-kötü bir argüman koymuşsa ben o kişiyle dalga geçmem. Üçüncüsü, bana kardeşim diye hitap etme.

Abi şuraya bari Mihawkı sokmayan gözünüzü seveyim.
Yalnız değilmişsin.
Arkadaşlar. Konu sahibi olan @Kensei 'nin isteği üzerine Mihawk içeren mesajları kırptım, Mihawk'tan başka bir şey olmayan mesajları sildim. Attığın mesajları işgal etmiş gibi hissediyorum o yüzden kusura bakmayın. Ayrıca anketi de sıfırladığım için tekrar oy kullanmayı unutmayın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık