Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Gözlem Hakisi Kullanıcısı

En İyi Gözlem Haki Kullanıcısı Kim?

• Kullanılan toplam oy
    273
Katakurinin yeteneği çöp.

Sanjinin rahibin saldırısından kurtulacağını görüyor ama kendi saldırısından kurtulacağıni göremiyor.Ya sürekli bir geleceği görme durumu yok ya da mangaka sallıyor kafasina göre bir şeyler ne de olsa 20 30 bölüme katakuri bir daha gözükmez diye.
Adam gördüğü geleceği değiştirmeye çalışıyor. Gördüğünü değiştirmek için müdahale ettiği anda gelecek yeniden şekillenecek zaten. Onu da değiştirmeye çalışsın, sonrakini de, bunu da falan. Sürekli gelecekte mi yaşasın Katakulli reyiz.

Eskiden iki k.haki kullanıcısı nasıl kapışacak diye teoriler dönüyordu. İkisi de birbirinin sonraki hamlesini bilecek ve hep farklı hamleyi düşünecek falan gibi de öyle işlemiyormuş bak. Adam 20 adım sonrayı da görse değiştiremeyeceği şeyler var. Sadece bilmek yetmiyor, ne yapabildiğin de önemli :T

Katakuri geleceği görme olayından ne ekmek yedi ki bu arc ? Güçlü karakterlere karşı işlevi olacak bir yetenek gibi gelmiyor bana. Kaidou birazdan beni 2ye bölecek hemen kaçayım mı diyecek ?

Bu üçlüden seçmek gerekirse Fuji daha ön planda adam yürüyen gözlem hakisi gibi.

Tahminim gözlem hakisini gruplara ayıracak. Geleceği görme, aura görme ve skypiadakilerin kullandığı hamle görme şeklinde. Tek kişide üçünün çıkması gibi bir durumu da usoppa yapıştırıp çöplükten ileri taşıyabilir misal.

Bu haki tipini ileride türlerine ayırmak gerekecek. Algı tipi, radar tipi, geleceği görme tipi şeklinde. Tahminim daha iyi gözlem haki kullanıcıları göreceğiz. Şu an ilk sırada gördüğümüz adam seri sonlarında muhtemelen ilk 10'a 5. ya da 6. sıradan giriş yapar. Shanks, tayfası ve Mihawk'tan büyük beklentilerim var.

Mihawk gözünden dolayı lakap almış abimiz ama Zoro'nun babunları indirdiğini farkedemedi.Ama Rayleigh - san Luffy'e kaçını yenemeyeceğini bile söylüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık