Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Hızlı Kişi

Yalnız bir hata var Shanks'ın kılıcı basit değil en iyi 25 kılıcın içinde olduğu düşünülüyor hatta bunu en çok destekleyecek şeylerde; wb tayfasından vista ve mangada çıkmış bir karakterin kılıcı olan "durandal" shanks'ınki ile aynı şekilli ve hiçte basit değiller durandal dünyadaki en iyi kılıçlardan diye biliniyor
Bunu alıntı yaptığım için böle oldu hemen değiştiriyorum :D

kizaru isik hizi, otesi yok. gorunuse gore kuma isinlaniyor, bu da farkli bi olay. kimi sececegimi bilemedim bastim oyu ikisine de...

Kizaru=Işık hızı.Şahsen benim için daha ötesi yok.

Bu arada Shanks'n hızına dair hiç bir şey görmedik nasıl oy veriliyor anlamadım.

Videosu varya, WB Sake şişesini atarken ani bir hareketle sıyrılıyor bu da onu hızlı yapıyor...
Shanks mutlaka hızlıdır ama bu tip hadiseler neredeyse tüm karakterlerde var...
Yahu hiç mi manga okumuyor bu insanlar.Orada Wb'nin şişeyi Shanks'ın yanına attığı besbelli.

bence kizaru ışık hızı gitmiyor.:)kuma daha hızlıdır bence kizaru'dan. enel de bayağı hızlı.ama bence b.haki ve h.haki hıza çok büyük etken yapıyor bu yüzden shanks diyorum.:)

gül o zaman ne diyeyim daha ve yorumları okuyorsan kizaru nun ışık hızı tartışılıyor
Kizaru'nun ışık hızı mı tartışılıyor? Ne normal evrende ne One Piece evreninde Işık Hızı'ndan daha üstün bir hız yoktur bence. Işık hızına sahip bir adamla başkalarının hızını (mantık dışı şekilde) kıyaslamak ne kadar doğru ki?

Due to this fruit's power, Kizaru is possibly the fastest man in the world (as nothing is faster than the speed of light).
onepiece wikia da böyle yazmışlar smoker karakter tanıtımında "Kendini yansıtarak hareket ettiği için dünyanın en hızlı adamıdır. Çünkü ışık hızından daha hızlı birşey olamaz." demiş... bu durumda kizaru olur en hızlısı herhalde...

Kizaru'nun ışık hızı mı tartışılıyor? Ne normal evrende ne One Piece evreninde Işık Hızı'ndan daha üstün bir hız yoktur bence. Işık hızına sahip bir adamla başkalarının hızını (mantık dışı şekilde) kıyaslamak ne kadar doğru ki?
Meyve açısından ışık hızından üstünü yoktur ancak belki hakiyle ışık hızının üstüne çıkılabilir.Rayleigh'in Kizaru'nun karşısında bir anda belirmesi ve aynı şekilde Shanks'inde Coby'i bir yumrukluk mesafeden kurtarması olayları var.

En hızlısı Kizaru bu tartışmaya açık bir konu değil, ama Enel'in meyvesinin sağladığı hız avantajı bence daha güzel. Herhangi bir ön hazırlık yapmadan yıldırım hızında hareket edebiliyor adam. Kizaru ise malum ayna saldırısını kullanıyor mesafe biraz uzak oldumu. Ama en hızlıyı soruyorsak kesinlikle Kizaru. Burdan aya kadar uzatsın ayna dalgasını duracağı yeri belirlesin anında aya gider adam:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık