Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Ayakta o kalır en son demek istedim aslında . İçlerdinden onu en çok Bigmom zorlar gibi . Şanks tam bir muamma çok ucu açık bir karakter
Anladım. Katılıyorum da söylediğine. Şu anda Kaido'ya karşı en fazla şansı olan şahıs bence de Bigmom gibi duruyor. Yalnız Teach'i de gözardı etmemek lazım. Kaido'yu aşacak potansiyeli görüyorum ben bu adamda. 3. meyveye bakar her şey. En baba paramecia ve logia cepte zaten. Yine aynı kalitede bir zoan da yerse geçmiş olsun zaten.

En zayıfı BB'dır veya artık değildir de göstermesi kalmıştır. Klişe bir şekilde Shanks üzerinde gösterebilir. Şu an Kaido en güçlüdür ama Big Mom ile arasındaki fark anca Akainu-Aokiji arasındaki kadardır. Bu ark sonu bir veya birkaçı Hakk'ın rahmetine kavuşunca da kesin olarak Teach'in çağı gelip çatar. Kimse ölmese bile eninde sonunda aşacak zaten hepsini en fazla bir-iki ark uzar, en son da Luffy bunu aşar(sürpriz).
Kaido Luffy'e giriştiği gibi girişse Teach'e bence onu ağlatır. Mecaz değil , bu sefer baba deyip yırtmaya çalışamayacağı için seri adına büyük bir hüzünlü sahne yaşanır.

Kaido Bigmom'a dalsa muhtemelen ikisi de hayvan olduğu için birbirilerini ezerler. Ama Kaido alır sonunda çünkü ölümsüz.( Yine de koca karıdan herşeyi bekliyorum nedense )

Kaido Shanks'a dalsa error. Çünkü Shanks E.oda'nın kendisidir . E.oda Kaido ile dövüşmez. Sake ikram eder.

Bu alemde Kaido denilen hayvanı durduracak adam mezarda. Koca Beyazsakal kondisyonu yerindeyse alırdı kendisini.
+1 Bug'a girer evren o durumda :D

Kaido bilmem kaç sefer yenilmiş, bilmem kaç sefer yakalanmış. Evet G4'e tek atıyor, Teach'i getirsen atamaz mı? Bence atar.

O yüzden çok abartmamak lazım. Her türlü ilk gidecek 2 Yonko'dan birisi Kaido.

Kaido Luffy'e giriştiği gibi girişse Teach'e bence onu ağlatır. Mecaz değil , bu sefer baba deyip yırtmaya çalışamayacağı için seri adına büyük bir hüzünlü sahne yaşanır.

Kaido Bigmom'a dalsa muhtemelen ikisi de hayvan olduğu için birbirilerini ezerler. Ama Kaido alır sonunda çünkü ölümsüz.( Yine de koca karıdan herşeyi bekliyorum nedense )

Kaido Shanks'a dalsa error. Çünkü Shanks E.oda'nın kendisidir . E.oda Kaido ile dövüşmez. Sake ikram eder.

Bu alemde Kaido denilen hayvanı durduracak adam mezarda. Koca Beyazsakal kondisyonu yerindeyse alırdı kendisini.
Karasakalı fazla küçümsemişsin.Yalandan değil ( çünkü yaptığı oluyor ) gerçekten ağlayacak adamı ne Oda imparator yapar ne de halk imparator olarak görür o evrende.Birşey yapamaz Kaido üstün gelmekten başka.Üstün gelse bile uzun dövüş olur deprem yüzünden yenişemezler muhtemelen.

Bu adama neden hala stajer yonkou olarak davranılıyor anlamış değilim illa adaları tek tek batırması mı lazım gözünüzde yükselmesi için. :D

Tahmini olarak Kaido>=Bm>Şenks>=Teach gibi bir şey.Teach daha nasıl güç kazanacak kestiremiyorum.Üçüncü meyve falan absürt geliyor iki tanesi bile ilk defa görülmüşken.Savaşa savaşa güçlenecek desek muhtemelen ilk savaşında diğer yonkou harcar bunu.Belki Şenksi bir şekilde indirir.İndirirse de baya güçlenir zaten.

Karasakalı fazla küçümsemişsin.Yalandan değil ( çünkü yaptığı oluyor ) gerçekten ağlayacak adamı ne Oda imparator yapar ne de halk imparator olarak görür o evrende.Birşey yapamaz Kaido üstün gelmekten başka.Üstün gelse bile uzun dövüş olur deprem yüzünden yenişemezler muhtemelen.

Bu adama neden hala stajer yonkou olarak davranılıyor anlamış değilim illa adaları tek tek batırması mı lazım gözünüzde yükselmesi için. :D
Serideki en iyi ofansif yetenek bence Teach'te şuan, adam sesiyle bile deprem yapıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık