Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Hasar almak ayrı kol bacak bırakmak ayrı. Kaido'ya o tarz bir hasarı kimse veremez.
Karnını yarmışlar adamın bir ara.Mantıken karnını yaran başka şeyler de yapabilir.Bu manganın da bu huyunu sevmiyorum.Herkes artist herkes herkese atar yapıyor ama dövüşen yok anasını satayım.Hiç mi çıkarlarınız çatışmadı ulan.

Kaido Luffy'e giriştiği gibi girişse Teach'e bence onu ağlatır. Mecaz değil , bu sefer baba deyip yırtmaya çalışamayacağı için seri adına büyük bir hüzünlü sahne yaşanır.

Kaido Bigmom'a dalsa muhtemelen ikisi de hayvan olduğu için birbirilerini ezerler. Ama Kaido alır sonunda çünkü ölümsüz.( Yine de koca karıdan herşeyi bekliyorum nedense )

Kaido Shanks'a dalsa error. Çünkü Shanks E.oda'nın kendisidir . E.oda Kaido ile dövüşmez. Sake ikram eder.

Bu alemde Kaido denilen hayvanı durduracak adam mezarda. Koca Beyazsakal kondisyonu yerindeyse alırdı kendisini.

Kaido Luffy'e giriştiği gibi girişse Teach'e bence onu ağlatır. Mecaz değil , bu sefer baba deyip yırtmaya çalışamayacağı için seri adına büyük bir hüzünlü sahne yaşanır.

Kaido Bigmom'a dalsa muhtemelen ikisi de hayvan olduğu için birbirilerini ezerler. Ama Kaido alır sonunda çünkü ölümsüz.( Yine de koca karıdan herşeyi bekliyorum nedense )

Kaido Shanks'a dalsa error. Çünkü Shanks E.oda'nın kendisidir . E.oda Kaido ile dövüşmez. Sake ikram eder.

Bu alemde Kaido denilen hayvanı durduracak adam mezarda. Koca Beyazsakal kondisyonu yerindeyse alırdı kendisini.
Kaido'nun, Wb nasıl ölmeyi başardı lan keşke bende ölebilsem tavrını yansıtan bir yorum olmuş. Ben Shanks'ın herhangi bir savaşının çizilmeden düşeceğini düşünüyorum. BB tayfası Shanks tayfasına çökecek teorisi gerçekleşecek gibi geliyor bana. Çünkü artık luffy yeni dünyada ve shanks'la karşılaştığında şapkayı verecek. Ama luffy'nin adı bir kere hasır şapka olmuş artık. Shanks'la hiç karşılaşmamalı ki şapka onda kalsın. Ayrıca iyi bir power up verir ölerek bizimkilere.

Yalnız ölümsüzlükle yenilmezliği karıştırmışsın be Jason. :/

Big momı küçümseme oda Luffy'e tek attı.Bana kalırsa Kaidoya en yakın Big mom.
BM en güçsüz yonkou muhtemelen bence en yakın olan şuanda Shanks, ama daha sonra BB arap atı gibi sonradan açılıp herkesi geçecek. Yani bana göre yonkoular Kaido>Shanks>BB>BM. BM hala hayvan gibi güçlü ama diğer 3 lüden birisinin Brook'a pone çaldırma ve ya Nami'ye zeus'u kaptırma gibi bir olay yaşayacağını hayal edemiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık