Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Teach'in yaşaması gerekiyordu ve yaşadı. Bir sebep aramayın derim.

Ben bizzat öyle yaptım. :/ Çünkü analiz yapabileceğimiz hiçbir bilgi yok ortada. En az oy alan da en güçlü olabilir, en çok oy alan da. Tamamen belirsiz bir konu bu.
Aynen ben de öyle yaptım ve oyum Beckman'a gitti. Görmüş geçirmiş bir abimiz gibi duruyor çünkü. :D

Hangi birini engelleyecek pardon? Yukarıda fazla uzatmamam Dofun skillerinin bu kadar olduğunu göstermiyor. Adam rastgele tekme savurunca 2 tane kule kesiliyor. İlk büsküviyi parçalayıp Crackeri ortaya çıkardığı anda biter mevzu. Zira sonradan yarattığı kuklalar tamamen meyve eseri olduğu için hakiden mücerret durumdalar. Haki ile engellenecek bir sey yok yani ortada. :)

Parantez içinde 'hikaye serilerinde' diye belirtirsen anlaşabiliriz. :)
Luffy'nin g4'üne çizik atamayan adam Cracker'e hasar öyle bacak sallayınca öyle mi? Sakin ol sayın savcım.
Hangisine armament lazım dersen, bir tanesine yeter, zaten Dof'u paket eder o.

Daha önce Beckman demiştim, hemen hemen aynı düşünüyorum. Ya Beckman ya da Kaido başkanın sağ kolu en güçlüdür. Shilew seri sonuna yakın o seviyeye ulaşacak, Katakuri en güçsüzleri kanımca. Kaido ve Shanks zirve 2 karakter diye düşündüğüm için bunların sağ kollarından biri işte. Yine de Jack'in böyle hayvanat olduğunu görünce sağ kol kim bilir nasıldır(Jack sağ kol değildir).

Katakuri güçlü izlenimi verdi gelecek mevzusundan dolayı yenemese de kolay kolay kimseye yenilmeyebilir.Marco en güçlü tayfanın sağ kolu deniyor ama Beckmann gibi ilginç bir adam da var.Roger-rayleigh gibi Shanks ile ortak olduğunu düşünüyorum.Yani gücü imparatorlara diğerlerinden daha yakın olabilir gibi.Shiryuu da son boss sağ kolu olacak diye çok şey bekleniyor.Seçenekler böyle olunca tekrar baktım da karar vermesi epey zor.

cuno

feng shen ji 1inde etkisiyle ccc marco reyiz ccc zaten yakında tatar ramazan misali bir giriş yapacaktır.

Sağlam anket.

İlk eleyeceğim kişi Jack olurdu benim. Pek fazla çekici özelliği yok, hırsına yenik düşüp yenileceği bir senaryo görmemiz olası.

Marco zaten teknik olarak artık sağ kol değil (şıkları bi şekilde elemem lazım, yoksa daha çok düşünücem...).

Kaldı üç şık; Shiryuu, Beckmann, ve Katakuri.

Uzunca bir düşündükten sonra cevabım: Her ne kadar Beckmann'ın yenilmesi durumunu beynim kesinlikle kabullenemiyor olsa da, Shiryuu.

Kılıç kullanıcılarından korkmak lazım. Hiç belli olmaz Shiryuu'nun ne yapacağı. Kafası atar, delirir, beckmann'ı da, katakuri'yi de keser atar, bir şey diyemezsin. Olur mu, gayet olur. Neden olmasın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık