Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    121
Marco'nun normal tekmeyle Pica'yı parçalamasını geçtim, Pica'nın yerini hakisiyle belirledikten sonra uçarak mermi gibi heykelin içinden geçmesi gibi bir durum bile var. Pica'ya sen git kaptanın gelsin der.

Sanji'nin zaman atlaması öncesi attığı tekmeler.

Şimdi bu zaman atlaması öncesindeki Sanji sizce bir Amirali gıdıklayabilir miydi ?

Birde Marco

Şimdi Marco'nun bu tekmeler ile kaya parçalayamayacağını düşünenler var demek ki.

Marco'nun normal tekmeyle Pica'yı parçalamasını geçtim, Pica'nın yerini hakisiyle belirledikten sonra uçarak mermi gibi heykelin içinden geçmesi gibi bir durum bile var. Pica'ya sen git kaptanın gelsin der.
Bence kaptanı gelmesin, ortada sağ kol bırakmaz. Sağ kollar kendi içinde kapışsınlar işte.

Yonkou>Amiral>Marco>Shichibukai

Şuan Beckman hariç görünen yonkou tayfalarındaki herkesi yener. Kaido çok güçlü bir adam olduğu için ayrıca Doflamingo için niye bu kadar güçsüzsün diye ağladığı için. Yanında tuttuğu adamların aşırı aşırı güçlü olduğunu düşünüyorum. Jack hatta 3. komutan diye düşünüyorum. O yüzden onlar hakkında bir şey söylemek istemiyorum. BB hariç onunda tüm tayfasını yener.

Marco'nun gücü amirale denktir. Akainu başka bir seviyede sadece. Bunun dışında Beckman>Marco>Katakuri diye gider.

Marco'nun diğerlerinden ayrıldığı tek nokta adam akıllı vs'sinin çizilmiş olması. Nedir bu başka kulvarlar falanlar filanlar çözemiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık