Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    121
Yok karakter anlamında söylenmiş olabileceği benim aklıma da geldi de şöyle birşey var mangada var mıydı hatırlamıyorum ama mf'de shanks'ın ekibi gelince kizaru yarı dalga halinde o ben beckmann diyip elini kaldırıp beni korkuttun diyordu ki bunu diyen adam amiral biraz önce savaşta marco ile çatışmış hiç onu kaale almamış birisi
Kizaru'nun olayı biraz geyik ya.WB'yi bile çok ciddiye almadığı yerler var.Beckman'ın kıpırdama sahnesinden bahsediyorsun sen.Evet o mangada da var.Beckman'ın o sahnesi zaten açık ara bu anketi önde götürmesinin en önemli sebeplerinden.

En güçlüsünü bilmem ama en vasıfsızı King olduğu kesin.

Nami ve Usopp bile King'den daha vasıflıdır.Bu adam Gatz gibi spiker mi sürekli elindekiyle kişilere emir veriyor?

Anlamadım gitti bu adamı.

Kizaru'nun olayı biraz geyik ya.WB'yi bile çok ciddiye almadığı yerler var.Beckman'ın kıpırdama sahnesinden bahsediyorsun sen.Evet o mangada da var.Beckman'ın o sahnesi zaten açık ara bu anketi önde götürmesinin en önemli sebeplerinden.
Bir de şu var şimdi biz katakuri'yi, king'i (kısmen) ve marco'yu gördük. Görmediklerimiz shiryu (kısmen) ve benn beckmann. Biri karaksakal'ın sağ kolu ki bizimkilerin son rakibi olacağını düşünüyorum çoğu kişi gibi diğeri de shanks'ın sağ kolu o da ya rakip olacak ya da müttefik. Bence bu beşli arasında en zayıfı king her ne kadar az görsek de bana öyle geliyor. Shiryu bir ihtimal final rakibi olacağı için en güçlüsü olarak yapılabilir tabi ve senin de dediğin gibi kizaru'nun dalgacı tavırları da insanları yanıltabilir ama bence benn beckmann ama o olmazsa da shiryu olur gibi o da final rakip ekibinden olacağı için

Arc sonu ankete Zoro da eklenir mi acep :cool:. Bizimki fifhtsiz mifhtsiz harbi imparator olursa

.............................................

Ankete Beckman diye cevap verdim. Sanıyorum Shanks'in tayfası hakkında en dengeli tayfa denmişti. Bu yüzden Shanks'in astlarının Shanks'e diğer sağ kolların kendi kaptanlarına olduğuna oranla daha yakın olduğunu düşünmekteyim.

Mangada kendini gösterenin değeri düşüyor. Küçük ihtimal de olsa belki en güçlüleridir diye kata’ya oy atmıştım. Gösterdiği güçten değil tayfada ilah gibi davrandıkları için. King’e hiç öyle davranıldığını görmedik.

Doğru çıkacak galiba. Kral hakisi 1 vs 1’de epey değerli çıktı. Ve başka sağ kolda çıkmama ihtimali var.

Shiryuu ve beckman’ı merak etmiyor değilim. Hasarları, alan vuruşları ve hızları meyveden destek almıyor yani saf haki ve fiziksel güç kullanıyorlar.
içten patlama armamentine sahip olmaları imkansız anca duvar hakisi olur sağ kolda. Gelecek görme muhtemelen kata’ya özel sağ kollar arasında. Kral hakisine de sahip olmayabilirler özellikle shiryuu’da yoktur.

Kata ve marco’dan güçlü olmaları için hakilerinin aşırı iyi olması lazım. Ama bi sağ koldan içten patlatma+kral haki görmek zor. Hayal kırıklığı olabilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık