Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Caesar, Vegapunk'u duyunca da zeka yönünden aynısını söylüyordu. Ve Vegapunk şeytan meyvesini Momonosuke'nin ejderinden gördüğümüz üzere kusursuz biçimde üretebiliyorken Caesar'ın üretebildiklerini de biliyoruz hani :(
Zeka konusunda Vegapunk zirvedir. Ceasar'ın çekemediği çok açık. Lakin Magellan'la güç kıstası konusu bana mantıklı geliyor. Adam bir kere Logia, zehirin dışında havada bulunan oksijeni de kısabiliyor. Ayrıca Magellan'dan daha zeki olduğu kesin.

Öncelikle ID'nin müdürü hannybal falan değil. Dof hapisteyken beni neden koruyorsun magellan diyordu.
İkinci olarak da ceaser orada magellanı küçümsemiyordu. Luffy'nin onunla karşılaşmış olmasına şaşırıyordu.
Yani buralardan magellan'ın seviyesini düşürecek şeyler çıkmaz.

Bunun yeterli kanıt olacağını düşünüyorum.

Bunun yeterli kanıt olacağını düşünüyorum.

Evet doğruymuş. Oda'nın küçük hoş saçmalıkları... Ama yami teach'in yoldan geçerken teklediği hannybal ı, teach ve tayfasının alayını tekleyen magellan dan daha güçlü görmek bence saçma. He luffy gibi 2 yıllık eğitimden geçip meyve yediyse o ayrı ama bunun ihtimali ne kadar?

Evet doğruymuş. Oda'nın küçük hoş saçmalıkları... Ama yami teach'in yoldan geçerken teklediği hannybal ı, teach ve tayfasının alayını tekleyen magellan dan daha güçlü görmek bence saçma. He luffy gibi 2 yıllık eğitimden geçip meyve yediyse o ayrı ama bunun ihtimali ne kadar?
Yok ben öyle bir şey demiyorum. Hannyabal gibi boş bir karakterde İmpel Down'a müdür olabiliyormuş demek istedim. Yoksa Hannyabal ile Magellan'ı değil aynı kefeye aynı kantara bile koymam. Lakin şu konuyu bir netleştirelim. Magellan ile Teach karşılaştığında dövüşmek için gidiyorlarmış havası yok iki tarafta da. Magellan'ın olduğu yere doğru konuşa konuşa giderken Magellan bir anda saldırıyor. Zaten ne için geldiğini soracak vaktim yok diyor.

Eğer Teach böyle bir saldırı bekliyor olsa tayfası en ezik tayfadır Yonkoular içinde. Ace karşısında nasıl çil yavrusu gibi hepsi kaçışmıştı hatırla. Hiç beklemedikleri bir saldırı olduğu için hepsi maruz kaldı saldırıya.

Üye silindi 6669

Son bölümden sonra diğerlerinde haoshoku haki yoksa Kata diğerlerinden önde olabilir. En güçlü sağ kol çıkması ihtimali artıyor. Bir ihtimal potansiyel Shiryu'nun gerisinde kalıcak.

Söyle bir şey var ordaki sorumlu magellan tutuldu

Yok ben öyle bir şey demiyorum. Hannyabal gibi boş bir karakterde İmpel Down'a müdür olabiliyormuş demek istedim. Yoksa Hannyabal ile Magellan'ı değil aynı kefeye aynı kantara bile koymam. Lakin şu konuyu bir netleştirelim. Magellan ile Teach karşılaştığında dövüşmek için gidiyorlarmış havası yok iki tarafta da. Magellan'ın olduğu yere doğru konuşa konuşa giderken Magellan bir anda saldırıyor. Zaten ne için geldiğini soracak vaktim yok diyor.

Eğer Teach böyle bir saldırı bekliyor olsa tayfası en ezik tayfadır Yonkoular içinde. Ace karşısında nasıl çil yavrusu gibi hepsi kaçışmıştı hatırla. Hiç beklemedikleri bir saldırı olduğu için hepsi maruz kaldı saldırıya.
Burda Karasak meyvesi ile magellan direk kendine çekseydi magellan o şokla zaten mefta :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık