Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Yok ben kaşınanı çürütüyorum genelde arkadaş soru sormuş sadece.:artiz::cool:
Çürütücü kardeş konuya çok hakim değilim ama önceki mesajına biraz göz gezdirdim. Kata genç ve gelişme çağında ve bu haliyle bile her anlamda Luffy'den üstündü neden yonko olamasın diyorsun sanırım. BB'den 2 kat genç BB o haliyle güçlendi (BB'nin olayı malum) falan da demişsin de Kata'nın yaşı 48. Adam olmuş zaten olacağı kadar sanırım sen 28 sanıyordun.

Mihawk taş çatlasa bizimkilerle takılan Law gibi olur o tayfada. Ne Mihawk'ı o topa sokar ne de Beckman'ın ağırlığını azaltır Oda.

En başından beri en güçlü yonko sağ kolunun Beckman olduğu benim gözümde o kadar bariz ki aksi çıkarsa çok şaşırırım.
Beckman dediğin gibi nedense daha ağır geliyor.

Manganın verdiği bilgiye göre Shanks 4billion ödüle sahip ve Shanks'ın tayfası ödül ortalaması olarak en dengeli tayfa diye bahsedildi. Bu demek oluyor ki sağ kol ödülleri en yüksek olan tayfa Kızılsaç korsanları. Beckman de bu mantıkla en yüksek ödüllü Sağ kol oluyor. Ödül ne kadar güç demek değilse de Beckman'ın ödülü katliamlardan vs değil doğrudan kendi gücünden geldiğini düşünüyorum. Yani Beckman en güçlü sağ koldur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık