Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Garip Şeytan Meyveleri

En garip gelen meyveler ?

• Kullanılan toplam oy
    90
Bana göre Chopperın meyvesi.Ne alaka yani öyle bir meyve.Hadi onu geçtim vücudunun istediğin bölgesini büyütebiliyorsun.Yeteneğe gel :D
O da olabilir ama onunla ilgili forumda açıklamalar yapılmıştı. Mantıklı birazı da ondan almadım da ben o meyvenin zoan olmasını çok sorgulamıştım. İnsan insan meyvesi ama zoan ne bileyim. Normal bir insan yese de herhalde çok zeki olabilir diye yazılar vardı.

O da olabilir ama onunla ilgili forumda açıklamalar yapılmıştı. Mantıklı birazı da ondan almadım da ben o meyvenin zoan olmasını çok sorgulamıştım. İnsan insan meyvesi ama zoan ne bileyim. Normal bir insan yese de herhalde çok zeki olabilir diye yazılar vardı.
Meyve ilginç yetenek daha da ilginç.Uzuv büyütmek ne alaka mesela.Ben uzuv büyüten insan görmedim mesela seride.

Aynen garipler. Blemenconun da garip tokmak meyvesi falan yedi desek hadi içinden çıkıyor tokmaklar tokmak adam herhalde :D

İlk konum olunca hiç aklıma gelmedi öyle yapmak öyle de güzel olurmuş . Ya tuhaf meyveler iyide kimse bana şu Tamagoyu açıklayamaz yani :D
Blemenconun meyvesi çok iyi ya bence tuhaf falan ama değişik zeka ürünü meyve. Bence en tuhafı tsuru ya net o biçim meyve be daisuki-chan. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık