Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Fazla Tanrı Kompleksine Sahip Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    81
FMA father var bana göre tanrı olmaya en çok yaklaşan isim ilk başlardaki soğuk tavrını saklayabilseydi olurdu da sanırım sonlara doğru çok havalandı

Bana göre Light. Diğer elemanların hiç yoksa tanrısal güçleri var. Fakat Light normal insanken, güçleri sınırlı olan bir deftere güvenip bu komplekse girmişti.

Barragan karizmayı fena çizdirmiş olsa da kompleksi baya etkiliydi. Aizen gelene kadar kendi küçük tahtında baya tanrıcılık oynuyodu garibim :D

Bana göre Light. Diğer elemanların hiç yoksa tanrısal güçleri var. Fakat Light normal insanken, güçleri sınırlı olan bir deftere güvenip bu komplekse girmişti.
Güzel bir yaklaşım olmuş.Güç beraberinde egoyu da getirir.Getirmemesi zor.Defter olsa bile light onu kimsenin ondan daha iyi biçimde kullanamayacağını düşünüyordu.Kendi zekası ve yapabilecekleri başını döndürdü.Diğerleride aslında öyle zeka + güç yüzünden kendinden geçen karakterler bazıları.Ama dediğin gibi işe sıfırdan başlıyor diğerlerinden farklı olarak.Aslında birde Lelouch var.O da gayet normal sıradan bir insandı.

Aizende ben pek tanrı kompleksini göremedim.Daha çok güç ile alakalı.O da biliyordu,yamamoto en büyük engel.Yaratma gücü de vardı gerçi.Aizen tartışılır ya.

Barragan bleach de ki en sevdiğim yeteneğe sahip adam.Hani bleach den harcanan isim söyle deseler tek barragan derim.Bu adam da yer altı tanrısı olur hani.Başka bi cacık olmaz.

Enel adam zeus'a kafa atacak hırsa sahipti :D Yeni dünya da çıkması gereken karakterdi erken ve saçma biçimde gitti.Hırsına egosuna deyinmeye gerek yok adam diriliyor bile.

Leluş ergen geç onu ne tanrısı :D

Kira işte tanrı olabilecek veletti.Zeka,plan,kitabın gücü falan.Uzun seri olsa,her ülkeyi istediği gibi uzaktan kontrol ederdi.Tabi ajanı misa-misa olmadan zor.Malum isimler için göz gücüne ihtiyacı vardı.Çakma tanrı lakabı bu velede göre aslında.

Nagato tanrıyım diyordu ama psikolojisi bozulmuş oyuncaktan başka bir şey değildi.Güç var evet ama maşaydı sonuçta.

Madara kıçımın tanrısı.Hashirama gelmiş vurmuş odunu,gitmiş vurmuş :D

Ankette tek ''tam'' tanrı olabilecek hatta olan isim father.Adam oldu abi :D

Aizende ben pek tanrı kompleksini göremedim.Daha çok güç ile alakalı.O da biliyordu,yamamoto en büyük engel.Yaratma gücü de vardı gerçi.Aizen tartışılır ya.

Barragan bleach de ki en sevdiğim yeteneğe sahip adam.Hani bleach den harcanan isim söyle deseler tek barragan derim.Bu adam da yer altı tanrısı olur hani.Başka bi cacık olmaz.

Enel adam zeus'a kafa atacak hırsa sahipti :D Yeni dünya da çıkması gereken karakterdi erken ve saçma biçimde gitti.Hırsına egosuna deyinmeye gerek yok adam diriliyor bile.

Leluş ergen geç onu ne tanrısı :D

Kira işte tanrı olabilecek veletti.Zeka,plan,kitabın gücü falan.Uzun seri olsa,her ülkeyi istediği gibi uzaktan kontrol ederdi.Tabi ajanı misa-misa olmadan zor.Malum isimler için göz gücüne ihtiyacı vardı.Çakma tanrı lakabı bu velede göre aslında.

Nagato tanrıyım diyordu ama psikolojisi bozulmuş oyuncaktan başka bir şey değildi.Güç var evet ama maşaydı sonuçta.

Madara kıçımın tanrısı.Hashirama gelmiş vurmuş odunu,gitmiş vurmuş :D

Ankette tek ''tam'' tanrı olabilecek hatta olan isim father.Adam oldu abi :D

Açıklamalar güzel olmuş :D Ben bu sefer uğraşamadım ama böyle mesajlar görmek güzel.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık