Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici "Saikyou" Lakaplı Karakter?

En Etkileyici En Güçlü?

• Kullanılan toplam oy
    122
Dragon Ball Super'den Whis eskik listede, bu seriden kimsenin olmaması olmaz:p Goku demedim fark ettiyseniz daha :D

Bu Saitama trollünü (komedyenini) her yerde görmek de can sıkıcı.

Bunları konuyu baltalamak için yazmadım, zaten yazsam aklımda var başka baya karakter ;)

Dragon Ball Super'den Whis eskik listede, bu seriden kimsenin olmaması olmaz:p Goku demedim fark ettiyseniz daha :D

Bu Saitama trollünü (komedyenini) her yerde görmek de can sıkıcı.

Bunları konuyu baltalamak için yazmadım, zaten yazsam aklımda var başka baya karakter ;)
Konunun başında belirttiğim gibi genel bir anket değil. Ankettekiler arasından oyluyoruz. Genel bir konu açılabilir.

En etkileyici karakter şüphesiz Madaradır adam karizmanın şekil almış hali. Yamamoto'nun bankaisi beni benden alıyor. Netero reis bu nasıl ölme şekli.

WB, Tian, Zi Yu.

WB konusu çok yanlış biliniyor. Adamın meyvesi çok güçlü ama çok handikaplı. Eğer Marineford savaşında amaç Ace’i kurtarmak olmasaydı Beyazsakal orada ölmezdi. Beyazsakal gücünün kendi adamlarına da zarar vereceğinden hep kendini tuttu ve burada baya bir hasar aldı. Akainu WB ile bu sayede savaşabildi.

Ancak Ace öldükten sonra WB adamlarına kaçmalarını emredip kendisini sınırlamadan Akainu’ya dalınca top gibi sektirdi resmen Akainu’yu. Tek bir saldırı ile Marineford’u yıktı.

Eğer en baştan en güçlü saldırısını yapsa, kendisini tutmasa orada durum çok farklı olabilirdi. Direk adayı yok etse, kim nasıl savaşacak WB ile.

WB, Roger'in gölgesinde kalmış,

Kaidou, defalarca yakalanmış, idama edilmeye çalışılmış,

Madara, Hashiramadan sopa yemiş, onun genlerine muhtaç olmuş,

Netero, Kara kıtadan topuklamış, karıncaya yenilmiş,

Genryuusai, 1000 yıldır daha güçlüsü gelmedi diyor ama kafasını kaldırsa Ichibeiyi görecek, kibrinden kör olmuş,

Gai, bu adamı kim aldı buraya, Naruto olmasa geberip gidiyordu.

Mihawk, dünyadaki 2-3 kılıçustası içinden en güçlüsü diye öne atılan, kimsenin hedefi olmayan bir adam,

Saitama, hikayesi, derinliği olmayan GAG karakter,

Ankettekiler içinde en etkileyici olan en güçlüler şüphesiz Ichiryu, Tian ve Zi Yu'dur.

Ichiryu Acaciayı sollayacak potansiyelde olmasına rağmen mütevazidir. Reyiz şeytanını 1 kere bile kullanmamasına rağmen en güçlüdür ve seride hiç ciddileşmemiştir.

Tian yaratıcıdır. Dünyadaki her şey onun eseridir. Serinin başından sonuna her anında varlığını hissettirir.

Zi Yu, tanrılarca ve karanlıklarca en saygı duyulan insandır.
Netero için kaçmak biraz yanlış olmamış mı ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık