Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Rakip

Hangi Rakip Daha Etkileyiciydi?(Görseldekiler arasından)

• Kullanılan toplam oy
    96
Kata'daki haki seviyesi ile beklentiyi yükseltti. King'de de silahlanma çıkarsa tadından yenmez. Zaten Marco'nun çok ileri düzey gözlem ya da silahlanması olmayacak; belli.

Kata=gözlem haki
King=silahlanma hakisi
Marco=çok iyi meyve
Shiryuu=şeytani güç
Beckmann= ???

Bu şekilde ön plana çıkacaklar gibi duruyor :good:
Marco meyvesi sayesinde elde ettiği savunmasıyla daha çok ön plana çıktı.Zaten yanlış hatırlamıyorsam Kizaru'yla karşılaşmasında bile savunma vs saldırı diye mi ne not düşülmüştü.Oda adamı direk savunma olarak görüyor gibi.Shiryu dediğin gibi olabilir,mantıklı.Kata ve King'e bakınca da Beckman için h.haki gibi gözükse de Shanks varken Beckman'a yar etmez h.hakiyi Oda.Beckman ortaya karışık bir şey çıkabilir.Eğer düşündüğümüz gibi meyvesizse her haki türünde diğer sağ kolların belli bir seviye üstündedir.Hatta belki Kata'nın k.hakisine King'in b.hakisine(beklediğimiz kadar iyi çıkarsa) sahip biridir.Bak o zaman ilginç olabilir.

Marco meyvesi sayesinde elde ettiği savunmasıyla daha çok ön plana çıktı.Zaten yanlış hatırlamıyorsam Kizaru'yla karşılaşmasında bile savunma vs saldırı diye mi ne not düşülmüştü.Oda adamı direk savunma olarak görüyor gibi.Shiryu dediğin gibi olabilir,mantıklı.Kata ve King'e bakınca da Beckman için h.haki gibi gözükse de Shanks varken Beckman'a yar etmez h.hakiyi Oda.Beckman ortaya karışık bir şey çıkabilir.Eğer düşündüğümüz gibi meyvesizse her haki türünde diğer sağ kolların belli bir seviye üstündedir.Hatta belki Kata'nın k.hakisine King'in b.hakisine(beklediğimiz kadar iyi çıkarsa) sahip biridir.Bak o zaman ilginç olabilir.
Öyle bir not hatırlamadım ama Marco'ya meyve yazarken savunmayı kast etmiştim ben de. Yine aynı şekilde Shanks varken kral hakiyi Beckmann'a yar etmez diye düşündüğüm için soru işareti koymuştum Beckmann'a. Ama dediğin gibi iki haki tipinde de çok iyi olur bir de bunu kral haki ile taçlandırırsa efsane bir karakter olur bak :a::sapkali:

Öyle bir not hatırlamadım ama Marco'ya meyve yazarken savunmayı kast etmiştim ben de. Yine aynı şekilde Shanks varken kral hakiyi Beckmann'a yar etmez diye düşündüğüm için soru işareti koymuştum Beckmann'a. Ama dediğin gibi iki haki tipinde de çok iyi olur bir de bunu kral haki ile taçlandırırsa efsane bir karakter olur bak :a::sapkali:
Harbiden öyle bi not yokmuş galiba.Marco'nun krala o kadar kolay ulaşamazsın dediği bölümde yazılmıştı diye hatırlıyordum ama bulamadım bak o sayfada.Yanlış hatırlıyormuşum demek ki.Neyse Oda'nın Shanks fanı olduğu düşünüldüğünde Beckman'a da ayrı bir önem vereceği belli zaten.O yüzden Kata'nın k.hakisiyle King'in b.hakisinin tek bedende toplanmış hali çıkabilir harbiden.Dövüş stili olarakta Kata vari bir dövüş tarzı bekliyorum ondanda.Bakalım artık.:sapkali:

Güç müç bir kenara bırakıyorum kesinlikle Crocodile.

Çok güzel işlendi herif tam bir boss.

O gazino patronluğu , Alabastanın çorak topraklarında kum meyvesi ile yenilmez imajı. Koltuğu , timsah akvaryumu , Luffy dışında resmen dokunulmaz olması , ses tonu her şeyiyle Sir Crocodile OP'nin şu an ki en iyi yanstılımış rakibidir.

Karakter gelişimine falan bakarsak Katakuri.

Genel olarak verdiği hava dersek daha serinin başları oluşundan dolayı ve logia meyvelerinin dokunulmaz oluşunu düşündüğümden dolayı( anti ve handikap olaylarını bilmeden önce) 1. Crocodille 2. Enel

Katakurinin neyi etkileyici bulundu hayret doģrusu. Adamı anası bile kaale almıyor. K hakisini övüyorlar, kaç yılda geldiği seviyeye çömez Luffy kopyalayarak geliyor, bacıları yere göğe sığdıramazken onlar bile övdüklerine pişman oluyor, Oven ve tüm tayfa için hayalkırıklığı oluyor. Olumlu hiçbir yanı olmayan bir tip. Mangaka bile pek kare vermedi yani, anketteki diğer bütün karakterler arc bossu iken Katakuri yan karakterdir. Bu kadar fazla görünme nedeni de Luffynin dur şunu bir döveyim inadından ibarettir. Bırakıp kakao adasına gitse ayna dünyasında çörek yeyip bizimkilerin kaçışını izlerde Katakuri.

Ankete gelirsek tabi ki Doflamingodur. Fbsi, mangakadaki görünümleri, Lawın Drakenin onun bunun hayatındaki yeri, çizimi, işlenişi, şimdiye ve geleceğe etkisi... her yönden OPun merkezindeki karakter Doftur.

Lucci tükürdüğünü yalamış, Croco desen 2 yıldır gazete okumak dışında yaptığı iş yok. Enel tanrıcılik oynar en fazla. Hepsi hikaye bunların. Hiçbiri Dofun yanına yaklaşamaz. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık