Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Maske

Unknown

1:Tasarım olarak baya hoş bir maske..Ama diğerlerinin yanında sönük kalıyor.
2:Maskenin şekil olarak bir şeyi olmasada bulunduğu seri ve maskenin olayı maskeyi değerli kılıyor.
3:Seriyi bilmiyorum ama çizimlerinden Kenshin olduğunu düşündüm.Yanılıyor olabilirim.Ama hoş gelmesinin nedenlerinden birisi bu maskeye ufakta olsa andırması 2. side keskinliği falan baya hoş gözüküyor.
4:Seriye olan saygımdan ve maskenin tasarımını da Amon a benzer ama daha üstün duruyor.
7:Seriyi ne kadar sevmesemde maske tasarımı gerçektende hoş..
11:Efsanevi maske.. Bleach teki maskelerin çoğu efsanevi görünüşlü ama bunun yeride ayrıdır tabi
12:Seriyi bilmiyorum ama bu maske bildiğin seriye başlama isteği uyandırdı bende.. Baya efsanevi bir maske.

Dipnot:Ankette Sogeking maskesinin olmasında dolayı bu konuyu ve Reiper kınıyorum. :(

@Visums

3. Maske Shaman King serisinden. Baş karakterler olan Hao ile Yoh'un babası takıyor o maskeyi. Kenshin deyince aklıma geldi, Gein var Kenshin'den unutmuşum tamamen. Vol 2'ye koyarım artık. :D
12. Avatarıma bakman yeterli :cool:

Unknown

Visums@

Sogekingu üçüncü şuan:)
Sadece OP fanlığından :/ Bende severim Op yi ama o dandik maskenin etkileyici olmadığına eminim.Yolda görsem parçalarım çöpe atarım bir daha kimse görmesin diye :/

@Visums

3. Maske Shaman King serisinden. Baş karakterler olan Hao ile Yoh'un babası takıyor o maskeyi. Kenshin deyince aklıma geldi, Gein var Kenshin'den unutmuşum tamamen. Vol 2'ye koyarım artık. :D
12. Avatarıma bakman yeterli :cool:
Hadi ya tumadı :( Biliyorum bunu koyacağına emin gibiydim :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık