Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Kafadan Vurma Sahnesi

En Etkileyici 'Head Shot' Sahnesi

• Kullanılan toplam oy
    94
En güzel head shot mu :)

Bu arada kata’nın pedere vurması hiç etkileyici değildi. Sanji bildiğin rezil etti katayı orda.

En etkileyici kısma gelirsek marine’nin wb’nin kafasına gülle ile vurması sonra wb’nin “im whitebeard!!!’” diye bağırması efsaneydi.

Bege oven heralde. Diğerleri hep yakın mesafe. Çocuğun eline silah versen o da 3 metreden headshot atar.
Bence sahnelerin hepsi kendi alanında oldukça etkileyici. Olaya mesafe olarak bakarsak, Katakuri'nin Peder'i vurduğu sahne de oldukça uzak sayılır aslında. Ve atışı bonibonla yapıp kafatasını deliyor Peder'in. :)

Lucky Roo dedim. Bi yandan etini ısırmasını hep aşırı karizmatik bulmuşumdur :D Fırlattığı şey jelibon olduğu için Katakuri'nin isabetleri de oldukça etkileyici.
Roo'nun Shanks'ı kurtarması gayet etkileyiciydi bence de. Kafaya sıkıp köşeye atacaklarken birden ortaya atlıyor reyiz. :)

@Tilqi_Gin

Bana da göğsüne gibi geldi. Serideki bütün sahneleri taradım ben. Usopp'un 1 tane bile temiz sahnesi yok. :)

Eğer iş uzaklıkta bitiyorsa, Usopp'un EL'de attığı HS zirveye oynar.
Zaten öyle.

Bence sahnelerin hepsi kendi alanında oldukça etkileyici. Olaya mesafe olarak bakarsak, Katakuri'nin Peder'i vurduğu sahne de oldukça uzak sayılır aslında. Ve atışı bonibonla yapıp kafatasını deliyor Peder'in. :)

Roo'nun Shanks'ı kurtarması gayet etkileyiciydi bence de. Kafaya sıkıp köşeye atacaklarken birden ortaya atlıyor reyiz. :)

@Tilqi_Gin

Bana da göğsüne gibi geldi. Serideki bütün sahneleri taradım ben. Usopp'un 1 tane bile temiz sahnesi yok. :)

Adam pederi bile nişanlamıyor ki nesi etkileyici bunun? Ben kalabalığa sıkam birine headshot denk gelsin etkileyici diyem madem.

Konu, Kafadan Vuruş hacı, Kafaya Vuruş değil. Öyle olsa şunları da koyardık. :D

Aslında bunları da derleyip bir konu açabilirim ilerde ama çok fazla sahne var, part 1-2-3-... diye ayrı ayrı açmak lazım, bakalım teklif olursa hazırlarım. :D
Tamamdır :good:

Aynen güzel fikir öyle bir konu güzel olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık