Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Dayanıklı

En dayanıklı?

• Kullanılan toplam oy
    209
Normal koşullarda gelmezler zaten.Vurdu mu kafanın yarısını alırsa,karnı delip organları dağlarsa öldürür.Wb gibi adam bile Akaunuyu iki vuruşta alamamış sadece yüzeysel hasar vermişken amiraller iki vuruşta yonkou alamaz.Anca dövüşün en sonlarında,yorulmuş bitkin düşmüşken o saldırıları yapabilirse öldürebilir.Tabi bu,bu iki yonkounun Mfde hallaç pamuğu olacağını değiştirmiyor.
Bende diyorum ki aynı yoldan geçseler. İşte gelip biri göğüslerine kılıç saplamaya kalksa ve bunlar bunu farketmese falan, ne bileyip top atışları yapılsa finalde akainu 2 çaksa falan filan... Bu ikisi o yolun sonunda hala yaşıyor olurdu. Hatta bir miktar hırpalanmış olurlardı sadece.

Bende diyorum ki aynı yoldan geçseler. İşte gelip biri göğüslerine kılıç saplamaya kalksa ve bunlar bunu farketmese falan, ne bileyip top atışları yapılsa finalde akainu 2 çaksa falan filan... Bu ikisi o yolun sonunda hala yaşıyor olurdu. Hatta bir miktar hırpalanmış olurlardı sadece.
Wb'nin yediği saldırıları tınlamazdı bile bu ikili.

Kafasının yarısı olmasa ve organları yanmış olsa bence ölürlerdi.Top tüfek darbelerini almazlardı zaten onda hem fikiriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık