Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Dayanıklı

En dayanıklı?

• Kullanılan toplam oy
    209
Anlamadım, dalga mı geçiyorsun? Ya da açık ve net derken, Beyazsakal net üstün mü demek istedin? Beyazsakal'a oy verdiğini gördüm sanki çünkü. :ehe:
Yok yok onaylama anlamında dedim ama sanırım çok resmi olduğundan dalga geçiyor gibi gözüktü. :D Yok bu arada Beyazsakal'a oy verdim ama Kaido'da ölümsüzlük olduğu için. Sonra ölümsüzlüğün de dayanıklılığa gireceğini düşündüm ama oyumu değiştirmeyi unuttum. Üstte de yazıyor. :flaugh: Olay bu yani.

Yok yok onaylama anlamında dedim ama sanırım çok resmi olduğundan dalga geçiyor gibi gözüktü. :D Yok bu arada Beyazsakal'a oy verdim ama Kaido'da ölümsüzlük olduğu için. Sonra ölümsüzlüğün de dayanıklılığa gireceğini düşündüm ama oyumu değiştirmeyi unuttum. Üstte de yazıyor. :flaugh: Olay bu yani.
Evet biraz öyle oldu. :ehe: Ama oy değiştirme açık değil mi zaten, değiştirmek istiyorsan o kadar da zor değil yani. :D

Dayanıklılık derken her türlü hasar almama durumu kastediliyor. Bu sebepten Kaido en dayanıklı oluyor. Fakat insan sınırları içerisinde WB en dayanıklı. Sonra Big Mom geliyordur.
Bm hasar almıyor yaw çizik bile almıyor. Özel durumu dışında. Kaido bir şekilde hissediyor yoğun darbeleri

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık