Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Dayanıklı

En dayanıklı?

• Kullanılan toplam oy
    209
Kaido? Ölümsüzlüğüden dolayı ona gelen hasar almama olayı da dayanıklılık sayılıyor bence.
Bu Dayanıklılığı, acıya karşı dayanıklılık olarak değerlendirdim. Kaido'nun, Big Mom'um, Marco'nun olayı savunma gibi gibi absürt vücut sertliği veya meyveden gelen özellikler filan.

Bu Dayanıklılığı, acıya karşı dayanıklılık olarak değerlendirdim. Kaido'nun, Big Mom'um, Marco'nun olayı savunma gibi gibi absürt vücut sertliği veya meyveden gelen özellikler filan.
Evet ama ankette genel dayanıklılıktan bahsediyor sanırım. Senin dediğin özellikler dahil.

Neyi tartışıyoruz tam olarak? Zarar gördüğünde, yaralandığında buna en uzun süre dayanabilecek adamımı yoksa ne kadar saldırı alırsa alsın bu saldırılara dayanabilecek kadar savunma kabiliyeti olanımı seçiyoruz? İlki için WB'dir. İkincisi ise ya Kaido ya da BM çıkar herhalde.

Beyazsakal mı? Kendisini severiz, sayarız ama dayanıklılık konusunda Kaidou ile yarışabilmesi mümkün değil.

Edward newgate yüzünün yarısı ile savaşıyordu bu seride ondan daha dayanıklısı çıkmaz diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık