Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Çok Gelişen Hasır Şapka Üyesi

En Çok Gelişen Hasırşapka ?

• Kullanılan toplam oy
    56
Usopp o eski güçsüz haline göre çok gelişti. Tayfada haki açan 4. kişi olması bir yana saldırıları da çok gelişti. Oyum Usopp'tan yana

Şu an Usopp'un Arlong'u aldığını bile hayal edemiyorum ama yine de Usopp'a attım oyu. Bu Usopp güçlenmek zorunda. Hep en güçsüz kalacak meselesi ile bu seri ilerlemez. Usopp bir noktada meyve, haki vs.. tarzı bir ekstra ile güçlü konumuna gelmeli. 2 yıllık eğitimde bunun fiziki altyapısı olur.

Adamın ustası Heraclesun gibi bir ismi yarı tanrıdan gelen biri, fantastik bir savaşçı. Usopp yarı tanrının öğrencisi olarak tanrı oldu çoktan.

Kaldığı ada trio'yu saymazsak en zorlu ada. O adada kimbilir ne zorlu bir hayat yaşadı ama belki de Heracles'ten otlandı. Usopp'tan beklenir ama Usopp gümbür gümbür geliyor çünkü Oda'nın troll karakteri. Yarın öbür gün es kaza h.haki bile açtırırsa ne diyebiliriz.

Açıkara usopp.

Nami ve Robin'in güçleri memelerine oranla geri kalmış. En büyük gelişim naminin memeleri

İşte bu. Benimde Nami'ye bakış açım bu. Oda tam olarak bunu yapıyor. Ama farkında değil. Oda yaş aldıkça azıttı iyice. Nami'nin samimiyetini yok etti. Sende neleri seviyon böyle:p

İlk zamanlar ki tişort giyen, normal insani bir bedene sahip olan Nami serideki favori kadın karakterimdi şimdi liste yapsam ilk beşe giremez.

Şu an Usopp'un Arlong'u aldığını bile hayal edemiyorum ama yine de Usopp'a attım oyu. Bu Usopp güçlenmek zorunda. Hep en güçsüz kalacak meselesi ile bu seri ilerlemez. Usopp bir noktada meyve, haki vs.. tarzı bir ekstra ile güçlü konumuna gelmeli. 2 yıllık eğitimde bunun fiziki altyapısı olur.
Muhtemelen Usopp' un bitkileri ve saldırıları sandığımızdan daha güçlü. O Trebol' e attığı dev shuriken adamı ortadan ikiye bölmüştü, vurabiliyor olsa tek atmıştı. Kaldığı adadaki dev yaratıklara mermi filan işlemiyordu 2 yıl sonra gördük. Usopp o adada daha güçlüleriyle başa çıkabilecek güce erişmiş. Oda şuan ki Usopp' u Arlong' a aldırtmaz. Usopp yener yani. Haki açması da cabası :D

Franky diyorum. Bu konudaki tek hayal kırıklığım hala sırtının et kemik olması :( İleride bunun da düzeltileceğini düşünüyorum. Tabi diğer tayfa üyeleri de çok gelişim gösterdi, Franky cevabım da net değil zaten.

Herkesin bir şeyi vardı ama Usopp'un yalanlarından başka bir şeyi yoktu. Şimdi geldiği yere bakınca tabi ki Nami bile değil, Usopp...

Şu yaptığın komik mi?
Adam haklı aslında. Burda kızılması gereken Oda'dır. Seride ki kadınları çok güçlü göstermeyip sadece memeden ibaret göstererek onları geriye iten mangakadan başkası değildir.

Not: Bu konuda en çok isyan kişinin ben olduğumu bilmen lazım. Hancock'dan soğutuyodu herif.

Adam haklı aslında. Burda kızılması gereken Oda'dır. Seride ki kadınları çok güçlü göstermeyip sadece memeden ibaret göstererek onları geriye iten mangakadan başkası değildir.

Not: Bu konuda en çok isyan kişinin ben olduğumu bilmen lazım. Hancock'dan soğutuyodu herif.
Bu konudan ben de nefret ediyorum açıkçası. En sevdiğim karakterlerin o şekilde saçma orantılarla çizilmesi epey sinir bozucu bir şey. Sadece attığı resmi sevmemiştim. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık