Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Çok Gelişen Hasır Şapka Üyesi

En Çok Gelişen Hasırşapka ?

• Kullanılan toplam oy
    56

Roronoa Zoro

Usopp'u hiç sevmem ama hakkını yiyemem gerçekten gelişti.

@Dragon Anket koysan çok daha iyi olur bence hem ankete göre yorumda yaparız ama yinede senin bileceğin iş

Aslında evet Usopp haki ile kendini gösterdi ama şu korkaklığından vazgeçmesi lazım ama seriye eğlence katıyor diyenler var o eğlenceyi Chopper-Brook-Nami halleder Usopp'un o kulvardan çıkması lazım artık

@Dragon Anket koysan çok daha iyi olur bence hem ankete göre yorumda yaparız ama yinede senin bileceğin iş

Aslında evet Usopp haki ile kendini gösterdi ama şu korkaklığından vazgeçmesi lazım ama seriye eğlence katıyor diyenler var o eğlenceyi Chopper-Brook-Nami halleder Usopp'un o kulvardan çıkması lazım artık
Güncelledim. Resimlerde gitmişti düzenledim. Ankette ekledim :)

MDL_Roronoa

Açıkara usopp.

Nami ve Robin'in güçleri memelerine oranla geri kalmış. En büyük gelişim naminin memeleri

Usopp ya da Nami. Ama karar veremedim. İkisi de güçsüzdü en başta. Yani savaş gücü değillerdi. Diğerleri ise dövüşebilen karakterler.

En büyük gelişim bu ikisinde olmuştur.

Bariz Franky. Usopp'un k.haki açmasıda ciddi bir olay ama kullanabilecek mi orası belirsiz henüz. Diğerlerindeki gelişim ise gerçekten acınacak kadar az. En azından görünen kısım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık