Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

En hayınn, en nalett?

• Kullanılan toplam oy
    228
Corazon adamlıkta ve haklılıkta Ray'den önce gelir. Ray'i severim bu arada.
Bir de ilk sıraya koymuşsun. Gidip gyjle mi konuştun konuyu açarken? :(
Ufak bir konseye öneri talebinde bulunup, bir takım hazırlıklardan geçiyorum konularımı. Corazon için, adam kendi ahlaki doğrusuna göre hareket etmiş olabilir lakin farklı perspektiflerden bu şekilde yorumlanıyor. İhanet etti şeklinde tanımlanması mümkündür.

Ufak bir konseye öneri talebinde bulunup, bir takım hazırlıklardan geçiyorum konularımı. Corazon için, adam kendi ahlaki doğrusuna göre hareket etmiş olabilir lakin farklı perspektiflerden bu şekilde yorumlanıyor. İhanet etti şeklinde tanımlanması mümkündür.
Wg Lawa ve ülkesine ihanet etmiş, Dof hem Lawu kötü biri yapmaya hem de Corazonu kendisi için ölmeye hazırlıyor. Corazonun yaptığı ihanet değil adaleti yerine getirmektir. Yaptığı şeye ihanet adını koymak insanlığa sığmaz. Diğerleri ihanet etmiştir, Corazon adeleti sağlamıştır.
Bu arada konsey ne kız? :S

Net Corazondur, hainlik tarihi bile onun yaptıģı ihaneti kaydetmemiştir, o derece utanç verici bir ihaneti mevcuttur. Kendisini kurtaran kişiye, abisine, ekmek yediģi yere ihanet etmiştir.

Wg Lawa ve ülkesine ihanet etmiş, Dof hem Lawu kötü biri yapmaya hem de Corazonu kendisi için ölmeye hazırlıyor. Corazonun yaptığı ihanet değil adaleti yerine getirmektir. Yaptığı şeye ihanet adını koymak insanlığa sığmaz. Diğerleri ihanet etmiştir, Corazon adeleti sağlamıştır.
Bu arada konsey ne kız? :S
Yahu kendi adalet kavramını yerine getirirken ailesine ihanet ediyor bi noktada. Canavar dediği adam olan abisi, yıllarca kardeşi ve en güvendiği insan olarak görüyor. Dediğim gibi farklı perspektiflerden bu şekilde tanımlanabilir. Ona bakarsan herkes haklı Orhan Gencebay'ın dediği gibi.
Konsey dediğim bir kaç üyeye fikir danışıyorum işte daha objektif ve her kesime hitap edecek liste çıkarabileyim diye.

Seçeneklerin yarısı hainlik bile değil. Konseyi bir gözden geçirin bence. :/
Konsey olayı yanlış anlaşılmasın. Bir topluluk yok ortada, sadece fikir danıştığım bir kaç insan var. Seçenekleri de olabildiğine objektif yansıtmaya çalıştım. Senin bunların yerine olmasını istediğin seçenekler nedir? Neyi dikkate almamışım yani.

Bu arada squardonun olayı hainlik değil kesinlikle beyinsizliktir. Hain sürekli kötü niyet besleyip uygun fırsatta arkadan vurmaktır. Bu bildiğin süzme .o_O

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık