Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Adi Adam

• Konbuyu başlatan owen587
  • Başlangıç tarihi

En Adi Adam

• Kullanılan toplam oy
    209
Teach, Kanjuro veya Apoo gibi adamların yaptıklarını hainlik olarak göremiyorum ben. Bu adamlar hiç bir zaman kendilerini katıldıkları tayfanın / birliğin üyesi olarak görmediler çünkü.

Teach, Beyazsakal korsanlarında olma amacının karanlık meyvesini bulmak olduğunu Ace'ye söylemişti zaten.

Kanjuro ise Od*n'in ilkel hanesi tarafından hedef alınmış bir halk kahramanıdır. Çocuk yaşında ailesinin K*zukiler tarafından katledildiğini görmüş, aklını kaybetmiş bir meczuptur. Yaptığı her şeyde sonuna kadar haklıdır.

Son düzenleme:
En adisi kesinlikle kutsal ejderdir. Yani şu sahne bile yeterli bunun için. Adamın nişanlısını alıp bir de adamı vuruyor... Ve bu sadece bir tanesi daha neler yapıyorlar...

Bu arada bu olayda bence Zoro’nun güzel sahnlerinden birini de atayım. Kral adamı hastaneye götürüyor adam adam...

Yani kısacası bir sıralama yapacak olsam bu ankete göre şöyle olurdu;

Kutsalejder>Akainu>Lucci>Teach>Arlong>Enel>Crocodile>Bellamy>Hawkins...

Bu arada bu olayda bence Zoro’nun güzel sahnlerinden birini de atayım. Kral adamı hastaneye götürüyor adam adam...
Hastaneyi bulabildi mi Zoro ?

Yani kısacası bir sıralama yapacak olsam bu ankete göre şöyle olurdu;

Kutsalejder>Akainu>Lucci>Teach>Arlong>Enel>Crocodile>Bellamy>Hawkins...
Ben sıralama yapacak olsam sadece Bellamy ve Hawkins'in yerlerini değişirdim.

:hhh:
Sen onu çemkirme algıladığın için mi büyüttün konuyu bu kadar? Allah'ım ya. Ufacık bir sataşayım, eğlenek dedim "velet" lafı mı ağır geldi yoksa?
Bense çok manidar bulmuştum. Malum Kid=Velet

Adilik konusu ise senin fazla okuduğun bir mesele. Seninle konuşuncaya kadar One Piece'in en adisi konusunda çok düşünmüyordum bile. Kutsal Ejderler dedim geçtim. Sonra senle konuşurken kafamda bir ampul yandı. Hawkins'in bile içinde olduğu anket sonuçta, sahiden sivil katliamları yapan adam niye yok diye. Bence kompleks sahibi olmadığın konusunu tekrar bir düşün. Durum bundan ibaret.

He Kid adi mi? Adi. Ankette olsa da, olmasa da. Olmayan şeyler uydursam da uydurmasam da. O yüzden konudışı yapma konusunda uzmanlık, benim tevazu ile reddedeceğim bir şey. Bence benden çok daha fazla hakedenler var.
Reyiz seni bu konuda görünce aklıma geldi, ne zamandır soracağım soramadım. Sakazuki Ohara'da görevini yaparak sivil dolu gemiyi yok etti, buna kötü bir eylem deniyor. Ancak diğer tarafata Drake görevi adına Tama'nın köyünü yok etti. orada da normal insanlar doğrudan olmasa bile dolaylı yoldan ölmüştür. Bu durumda Drake de kötü müdür yoksa sadece işini mi yapıyordur.

Ben ikisini de görev adamı olarak gördüğümden onlara kötü demiyorum.

Ohara'da soykırım olurken Denizci Kahramanı ben:
Kundaktaki milyonlarca bebek katledilirken ben:
Crocodile gibi milyonların katili hapsedilirken, torunum politik sebeplerden idam edilirken ben:
Bu kirli düzene karşı oğlum savaş açmışken, dünyanın en güçlü 2-3 insanından biri olmama rağmen ben:

Crocodile gibi milyonların katili hapsedilirken, torunum politik sebeplerden idam edilirken ben:
Bu kirli düzene karşı oğlum savaş açmışken, dünyanın en güçlü 2-3 insanından biri olmama rağmen ben:
Wano versiyonunu da görür müyüz? xd

Bunu da atmadan geçemeyeceğim. Sanji köle almak istemesiyle tam bir Vinsmoke olduğunu kanıtlıyor. Bir karakter her şeyiyle Judge 'un oğlu olduğunu bu kadar kanıtlayabilir mi yaw... :/

Yorumlardan ifade edilenin Garp olduğu anlaşılıyor ama resimler gözükmüyor hocam bilgin olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık