Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

"Oda günümüzdeki Jump'ı okuduğunda bir büyükbaba gibi düşünüyor ve mangaların bazılarını anlamıyor gibi hissediyormuş. Oda bunun farkında ve buna karşı önlem almak istiyormuş."
Bleach'den sonra adam gibi seri çıkmadı der mi? Demez. Shonen Jump bitmiş.

DB'nin Editörü bir karakteri sadece seri başlangıcındaki yeteneği üzerinden yargılayacak kadar mı tekdüze bakıyor olaya?

Oda çok fena yamultmuş Editörü.

Kishi'nin değerini bir Oda anlamış.:D

DB'nin Editörü bir karakteri sadece seri başlangıcındaki yeteneği üzerinden yargılayacak kadar mı tekdüze bakıyor olaya?

Oda çok fena yamultmuş Editörü.
Oda'nın ünlü olmadığını düşünürsen çok zor değil. Bakuman izledin ya da okuduysan bu mangalar nasıl yapılıyor az çok fikrin olur.

Kishi'nin değerini bir Oda anlamış.:D

Oda'nın ünlü olmadığını düşünürsen çok zor değil. Bakuman izledin ya da okuduysan bu mangalar nasıl yapılıyor az çok fikrin olur.
Memelerin büyüme özelliği olan bir kadın çizse kesin ta baştan onayı alırdı.

Demek aynı kafa yapısına sahip adamlar bu şekilde bir sürü potansiyeli eleyip şu an ki bir çok rezalet Manga'nın çıkmasına sebep oluyorlar.

Memelerin büyüme özelliği olan bir kadın çizse kesin ta baştan onayı alırdı.

Demek aynı kafa yapısına sahip adamlar bu şekilde bir sürü potansiyeli eleyip şu an ki bir çok rezalet Manga'nın çıkmasına sebep oluyorlar.
Eksik bakış açısı, adamlar sapık olduğu için mi öyle çiziyor yoksa çocuklar onu istediği için mi çiziyor. Bu dergi çok acımasız, mangan biraz kötü sırada olunca dergi iptal ediyor. Genele hitap etmen lazım. Birde efsane mangaka olunca dergi kendi çiz diye kapına gelir. Tespit doğru ama çok güzel hikaye çizsen de çocuklara hitap etmezsen olmaz. Arz talep meselesi.:D

Adam Efsane ama niye bazı konularda niye ısrarcı onu anlamıyorum. Hayır bazı şeyleri her arc tekrarlatacak kadar dar bir hayal gücüne de sahip değil.

Bir de kendisinin 2018 hali yok mu?Sadece 2 resmini biliyorum. Kendisinin bir sıska, yakışıklı halini gördüm, bir de göbeği saldığı halini. :D Mağarada mı yaşıyor bu adam?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık