Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Efsane Düello

Seni hedef almadım.
Mesajını daha sonra okuyacam. Agresif içerikler var.
"ya kardeşim " 'den sonra bıraktım.

Seni hedef almıştım :D
Dur editleyecem :/
hedef alındıgımı düsünürsem,lucciye karsı son gattlingdeki luffy gibi ifade takınırım :flaugh::artiz: madem hedef almadın ayıklama yaparız :ehe:

Hızla okuyordum ki " mihawkın etrafında sadece maymun var. " hahahah :D iyi güldüm valla eline sağlık.
yalanmı :flaugh:

hedef alındıgımı düsünürsem,lucciye karsı son gattlingdeki luffy gibi ifade takınırım :flaugh::artiz: madem hedef almadın ayıklama yaparız :ehe:

yalanmı :flaugh:
" Sen çok biliyorsun ya ... , ya kardeşim .. , tutturmuşsun bir ... "
Niye böyle insanı vs konumuna getirecek mesajlar atıyorsun Ey Dragon :)
Ben bir poh bildiğimi iddia etmiyorum. Forumun en düşük One Piece bilgisine sahip kişisi benimdir.
Aynı şekilde diğer seriler içinde geçerli. Sadece forumda takılıyoruz işte :/
Bu tür mesajları neden atıyorsun neden ? :D
Savaşmayıp , sevişsek güzel güzel muhabbet edip evlerimize dağılsak fena olmaz mı yani :/
Bilemiyorum enterasan bir durum var.

seninlen sevişmek istemedigim için :D savas moduna gectim,şimdi önümden etimi almak istemedigini farkettim sıkıntı yok yani :ehe:ayıklamamıda yaptım,hatta özür dilerim :flaugh:
Daha önce hiç reddedilmemiştim :/
Bu gerçekten üzücü :(
Edit ; Unutuyordum , İkide bir savaş moduna geçiyorsun farkındaysan..
Bizimde geçebildiğimiz birkaç mod var ona göre :artiz:

" Sen çok biliyorsun ya ... , ya kardeşim .. , tutturmuşsun bir ... "
Niye böyle insanı vs konumuna getirecek mesajlar atıyorsun Ey Dragon :)
Ben bir poh bildiğimi iddia etmiyorum. Forumun en düşük One Piece bilgisine sahip kişisi benimdir.
Aynı şekilde diğer seriler içinde geçerli. Sadece forumda takılıyoruz işte :/
Bu tür mesajları neden atıyorsun neden ? :D
Savaşmayıp , sevişsek güzel güzel muhabbet edip evlerimize dağılsak fena olmaz mı yani :/
Bilemiyorum enterasan bir durum var.
seninlen sevişmek istemedigim için :D savas moduna gectim,şimdi önümden etimi almak istemedigini farkettim sıkıntı yok yani :ehe:ayıklamamıda yaptım,hatta özür dilerim :flaugh:

edit; tensei ss3 modu bekliyorum senden bir dahaki sefer :D

Shanksteki hakiyi Mihawka verirsen Mihawk yonko seviyesi birisi olur.Eger Mihawk yonko seviyesi ise bu Shirohige ile dovusebilecek manasina gelir.Ancak marinefordda gorduk ki Mihawk "o adamla aramizdaki guc farkini kendi gozlerimle gormek istiyorum"diyor.Yonkolar arasi guc seviyesi cok yakin iken Mihawkta yonko seviyesi ise neden boyle bir cumle soylesin?Birde saldirisini Shirohige yerine Jozunun karsilamasi yonko ayari olmadigini gosterir.Sadece buda degil.Vista Mihawk ile denk dovustu.Mihawk yonko ayari ise ona denk dovusen kiside yonko ayari gucte olur.Ancak Vista bir yonkonun 5. Tumen komutani.
Hal boyle olunca Mihawk yonko ayaridir demenin pek bir gostergesi yoktur.Hersey en iyi kilic ustasi olmakta bitmiyor yani.
Shanks'ın yada Mihawk'ın hangi hakisini gördün , bana Shanks Akainu'nun magmasını durdurdu deme , Mihawk'ın durduramayacağı ne malum?

Herkes taktı bu güç farkını görme meselesine ,Shirohige daha düne kadar kızıl saça velet diyordu kendini benimle bir mi tutuyor dünkü çocuk konuşmak istiyorsa karşıma çıkar deyip Rockstar'a posta koyup yolluyor , görende Shanks WB'e ayar vermiş sanacak.
Adam açıkça söyledi dünyanın en güçlüsü ile aramda ki( Ace Shanks'a bizzat sordu en güçlünün kim olduğunu Shanks'ta kuzu kuzu söyledi WB diye) bu normal birşey Garp bile kabul etmişken Mihawk'ın etmemesi...

Marineford 'a göre değerlendirenlere birşey diyemeyiz haklı olarak arcı kabul edip oradaki sahneleri Mihawk'ın karakterine huyuna bakmadan kessin biçsin diyorlar , şu seride Luffy nasıl yeneceği rakiplere bile yeniliyorsa , yada Zoro büyük bir ciddiyetle savaşıyorsa Mihawk'ta huyu gereği pek tınlamıyor rakipleri işine gelirse savaşır gelmesse susup oturuyor, gurur meselesi yapan bir adam değil Shanks gibi.

Roronoa Zoro

Hep derim bir daha diyem, "Bence" Shank ve mihavk'ın duelloları sadece kılıç ustalığı üzerineydi, Shank Haki ve diğer güçlerini kullanmazken, Mihavk'ta meyvesini kullanmyordu. Gözleri hariç.

Shanks'ın yada Mihawk'ın hangi hakisini gördün , bana Shanks Akainu'nun magmasını durdurdu deme , Mihawk'ın durduramayacağı ne malum?

Herkes taktı bu güç farkını görme meselesine ,Shirohige daha düne kadar kızıl saça velet diyordu kendini benimle bir mi tutuyor dünkü çocuk konuşmak istiyorsa karşıma çıkar deyip Rockstar'a posta koyup yolluyor , görende Shanks WB'e ayar vermiş sanacak.
Adam açıkça söyledi dünyanın en güçlüsü ile aramda ki( Ace Shanks'a bizzat sordu en güçlünün kim olduğunu Shanks'ta kuzu kuzu söyledi WB diye) bu normal birşey Garp bile kabul etmişken Mihawk'ın etmemesi...

Marineford 'a göre değerlendirenlere birşey diyemeyiz haklı olarak arcı kabul edip oradaki sahneleri Mihawk'ın karakterine huyuna bakmadan kessin biçsin diyorlar , şu seride Luffy nasıl yeneceği rakiplere bile yeniliyorsa , yada Zoro büyük bir ciddiyetle savaşıyorsa Mihawk'ta huyu gereği pek tınlamıyor rakipleri işine gelirse savaşır gelmesse susup oturuyor, gurur meselesi yapan bir adam değil Shanks gibi.
shanksın acee, en güçlü wb dedigi sahne, benim bildigim mangada yok,wb ossanı övücekken kullanıcaktım bu argümanı. baktım mangada yoktu,yada göremedim animatörlerin uydurması yani.

sonra wb shankse velet diyebilir,çünkü onun yasına göre öyle,sen şimdi dedenin karsısına cıksan,deden sana ne diyecek velet der.aralarında temiz 30 yas var :D son olarak bir adam birinin gemisine gidip,en iyi adamına gel tayfama katıl diyorsa,onunla kılıc carpıstırıp,bak hemide tek kolla :artiz: busoshoku hakileri denk düsüp,yansıması gögü yarıyorsa,kılıcını savurdugu adam... dünyanın en güçlüsüyse,kusura bakma ama shanks ayar vermiştir kardsm.acıkca dedi antlasmalar bla bla bitti wb dedi,ayarı cekti,wb ossanımda geri kalmadı,beni korkutamaz ben shirohigeyim...sonuc denklik.shanks geri döndü,shanksın dedigi her sey oldu,o velet dedigi adam,ogullarını ve kendi cesedini kurtardı...

bu forumda kimseye haksız yere, wbye laf söyletmem.ama gercekler acıdır.e.oda shanksı kendi gibi çiziyor,hayallerini shankste yasıyor.ve su an serinin zirvesi o ,hem e.oda, hem bizler,hemde luffy için.shanksı asmak demek, kk olmak demek.hasır sapkayı niye veremedide,sektirdi sanıyorsunuz ? çünkü bir dahaki karsılasmalarında, luffy shanksle dövüsebilecek kadar güçlü olucak.o söz bozulmaz.shankste söyledi,sözleri bozulmamalı ;)

shanks ve tayfası kaidou + marineford meydanına gider yapmış ve savaşı durdurmuş.kılıç maharetini bilmem ama korsanlıkta shanksin yanına yaklaşamaz mihawk.

Shanks ace'e dovusmekmi istiyorsun diye soruyor.Magma yumrgu cok rahat durduruyor.Shirohige ile beraber denk gelip gogu yariyorlar.Houshokusunun luffynin iki kati oldugu sbsde gecmisti sanirim.Buyuk ihtimal kenbunshokusuda var.Buna karsilik Mihawkta haki olduguna dair hicbir belirti yok.Boyle dusunmemde normal.Hatta forumda bir konu acmistim haki ve meyve ile hakkinda,belki hatirlarsin,herkes hakinin meyveyi astigi gorusundeydi.Buyuk ihtimal oyle zaten,ancak Mihawk Buggyi kesemedi?

Mihawk huyu geregi tinlamamayi seviyorsa neden luffye iki kere saldirdi?Bak ustelik iki kere.İkisindede birsey yapamadi.Sende tutmus Mihawkin karsisindakileri tinlamadigini savunuyorsun.

Birde Wbnin surahi atmasina karsilik Shanks kilic cekti bunu gormezden gelmissin.Ustelik Jozu "kizil sac bizim babaliga birsey yapmis olmasin"demisken Shankse haksizlik etmissin.Dragonunda dedigi gibi o sahne mangada gecmedi.Ustelik zaten Shirohige dunyanin en guclu adami olarak aniliyordu fakat diger yonkolarla arasinda pek bir guc farki olmadigi ortada.

@Dragon

Olay Shanks tayfası vs denizciler olsa o zaman da Shanks'a dalardı Akainu ama senin bahsettiğin olayda bir zahmet dalmasın Shanks'a.Adam en güçlü olan WB'de dahil olmak üzere zibilyon tane adamla kapışmış.Bitkinlik ve az da olsa hasar var .Ek olarak durun emri de gelince Sengoku'dan ne yapsın adam.Nereden bakarsan bak orada Shanks'a dalması saçmalık olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık