Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Tekrar okudum, gerçekten ellerine ve emeğine sağlık Smoker...

Marco kusura bakma ama :)...
Dünyanın en güçlü insanı ünvanına sahip+Gura gura gibi dünya üzerindeki en büyük yıkım gücüne sahip+OP evreninde belkide gelmiş geçmiş en muhteşem fiziğe sahip+Tüm bunların üstüne kral hakiye sahip, Bir canavarın avuçlarının için aldığı bir kafatasını paramparça edememesi mantıksızlıktır, Ve benim mantığıma göre bunun bir olasılığı dahi yoktur....

Moderatör tarafında düzenlendi:
bb : dur !!! yaşlı adam !! gerçekten beni öldürecekmisin !?!? kendi oğlunu ?!!?

bb nın bu sözü üzerine bizim ihtiyar. biraz acıma duyguzu gösterdi. yoksa avcunun içindeki adamı 1 depremle niye bıraksın. o lafı söylemese. bünyesi ne kadar sağlam olursa olsun babamız o kafayı 2 ye bölerdi

beyaz sakalın deprem gücü kullanmaktan çekinmicek bi adamın elinde yeniden hayat buldu bu yüzden ölmesine üzülmedim yaşlıydı zaten ama ace e yazık

bende sana durgunluk ve yavaşlama nerde oldu diye soruyorum ? yerler deprem vuruşu ile parçalanmıyormu ? bu mu duraksamış hali ? daha ne yapacaktı ? ağzının içine deprem basıyor işte... ne yapsın daha ?
ya tamam vuruyor ondan sonra ki resme bak bb kıvranırken sadece bakıyor wb saldırmayada niyetli gözükmüyor

bende sana durgunluk ve yavaşlama nerde oldu diye soruyorum ? yerler deprem vuruşu ile parçalanmıyormu ? bu mu duraksamış hali ? daha ne yapacaktı ? ağzının içine deprem basıyor işte... ne yapsın daha ?
Dostum zaten vurduktan sonra bir durgunluk yasıyor..Sanki vurdugu için pisman olmus gibi BB'ye bakıyor Yoksa BB'ye öyle bön bön bakmazdı.Demek istedigim sonradan bir saldırı daha yapardı Tamam BB yerde kıvranıyordu fakat işini neden garantiye alıp o anda öldürmedi ? Basında dikilip sonradan ölümünümü beklicekti o anda öldürseydi ya ?

Ona o duygusallığı veren oda ama saçmaladığı an 1 oğlunun kanı yerde diğeri de onun yüzünden sayılır öldürmek isteyip depremi basıyor sonra bırakıyor işin saçma yanı bu ama her şey oda nın hikayesine göre gidiyor o yüzden tartışılacak bir konu değil
Herşey oda'nın hikayesine göre gidiyor diye düşünürsek ozaman hiçbirşey tartısılmaz :)Sonucta oda yapmıs der bırakırız :)

ya oda WB yi baba gibi tanıttı herkese kendi tayfasında ki herkezi oğlu gibi gördü bb de onun tayfasında yanılmıyorsam 20 sene kaldı...WB babalık yaptı sedace şamar atar gibi iyi çekti bb ye sonra bıraktı

Anlatmak istediğimi anladığına emin misin o zaman tartışalım şimdi bu adam öldürmek istediği birini neden bıraksın 2 oğlunun kanı yerdeyken ya BB yi çok seviyordu kıyamadı acıdı ya da diğer seçenek ya da eli kaydı ama şuralarda bir yanlışlık var önce bisento sonra deprem ve sonra adam ölü olmadığı halde elinden atıyorsun duygusallığı yüzünden yapıyorsa zaten adam değildir bu durumda 2 oğlunu yok saymıştır demek boşuna mı savaştı ace için ?
Duygusallıgı yüzünden yapıyorsa zaten adam degildir ? Bu nedemek ? Duygusal olan adamlar adam degilmi ? Sence biz suanda aynı şeyleri savunmuyormuyuz ? İlk mesajımı gördünmü bilmem ama BB'yi öldürmedigi için çok kızdım WB'ye sende 2 oglunu yok saymıstır bosunamı savastı ace için demissin..İşte bende aynısını demeye çalısıyorum Sen gel ace için savas.Ace ölsün ordan Diger oglunu öldüren adam BB Çıksın birtane deprem geçir ve sonra ölmesini bekle ? 1 vurusta bütün hırsını aldımı yani BB'den..Ben orada direk öldürmesini beklerdim.

Pff ya ben anlatamıyorum ya da sen anlamak istemiyorsun diyorum ki eğer 2 oğlunu ezip 1 oğlunu daha çok sevip öldürmek istemiyorsa duygusallığı bu yöndeyse eğer adam değil dedim ki biri uğruna savaştığı birisi anlatabildim mi? Aynı şeyi savunuyoruz ama ben birde duygusallığını eleştirdim mi şimdi anlatabildim mi Mert ?
Dostum anlatmak zorunda degilsin..Dedigini anladım sadece diyorumki Her Duygusal olan adam olmuyormu ?

Oğlu olduktan sonra öldüremiyor...
Herkesin bir zaafı var bu animede...
Zoro nun yönleri karıştırması sence mantıkla açıklanabilecek bir durummu?
Adam direk önündeki yola bile giremiyor :)
WB ninde zaafı böyle bunun mantıklı bir açıklaması yok...
Oğlu olduğu sürece öldüremiyor...
Zaten BB bile bunun farkınyadı bence iş yaşa bağladığında kozunu oynayacak yırtacaktı:)
WB nin yaşı ilerledikce dahada abartmaya başladı işi... Ama her ne olursa olsun kendine tam savaşın en kritik anında büyük bir ihanetle saldıran squardo yu bile kucaklayabilecek bir karekterdi... Anime tarihnde gördüğüm en büyük karekter WB...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık