Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Şu velet:
http://dragonball.wikia.com/wiki/Uub

Goku, Kid Buu'yu öldürmeden önce "iyi biri olup tekrar karşıma çık" diye bir dilekte bulunmuştu. Öteki tarafta ruhların yargılanmasından sorumlu olan King Yemma da bu dileği kabul edip Kid Buu'nun ruhunu iyi biri yaparak Uub isimli çocuğa nakletmişti. Yani Uub, Kid Buu'nun reenkarnasyonu. Goku da Uub ile DB Süper'deki olaylardan sonra karşılaşıyor zaten. Ondan sonra da Z/Kai serisi bitiyor. Yani Kid Buu'nun Goku'nun evreninden gelme şansı pek yok.
Tamamdır hatırladım. Ama GT evrenini Akira Toriyama yazmadı diye biliyorum ben. Zaten Super evreni ile GT evreni çelişiyor. Ssj god olayı felan hiç yok orda.

Uub DBS içinde şu an 6 yaşında bir çocuk. Köyünden çıkmamıştır daha ama ileride işlerler.

Tamamdır hatırladım. Ama GT evrenini Akira Toriyama yazmadı diye biliyorum ben. Zaten Super evreni ile GT evreni çelişiyor. Ssj god olayı felan hiç yok orda.
GT değil. Uub ile Z/Kai serisinin sonunda karşılaşıyor Goku.

http://englishfortamils.com/comics/index.php?album=Manga/Dragon Ball Z/Dragon Ball Z v26&image=Dragon+Ball+Z+v26-224.jpg

DB Super'deki olaylar asıl mangadaki 517 ve 518. sayılar arasındaki 10 yıllık zaman atlamasında gerçekleşmekte.

Mr. Popo yine şovunu yaptı, atarını eksik etmedi. Kralsın Popo-sama. Isırarak da olsa Goku Whis'e zarar verebildi. Bu da bir şeydir. Turnuvada en merak uyandırıcı savaş geliyor : Frost vs Frieza !!

Zamasu yine ve yine haklı çıkmaya devam ediyor. Gowasu tam bir rezil, Zamasu'yu terbiye edemedi sebebi oldu çocuğun, şimdi de video'm ne kadar izlenecek diye vizyonsuz hesaplar peşinde. Sen tanrısın be adam !

Haftaya herkes evren silinme olayını öğrenecek gibi duruyor. Yalnız ilk defa kadın bir ssj göreceğiz, Caulifla-sama yeni favorim artık.

Gösterilen diğer gezegen karakterlerinden hiç birinin tasarımını beğenmedim. Şöyle eli kılıçlı kimse yok, katil görünüşlü kimse yok, karakterler birbirlerine çok benziyor. Şu genç saiyajinin hocası bile diğerlerine 10 basar tasarım olarak. İnşallah güçleri sağlam ve farklı çıkar hit gibi.

Cp0Lucci

Son bölümleri izlemedim, Muten Roshi'nin güç seviyesi yorumlara bakınca artmış baya sanırım. Öncedende demiştim turnuvaya katılacaksa farklı seviyede çıkacak diye ama kimse aldırmamıştı. Shounen serilerde sıvıyıp güç artırma olayı hep vardır

Muten Roshi sama , Kuririn ve Tien'den güçlü mü şimdi ?
Dahası Android 17 nin seviyesi ne ?

Son bölümleri izlemedim, Muten Roshi'nin güç seviyesi yorumlara bakınca artmış baya sanırım. Öncedende demiştim turnuvaya katılacaksa farklı seviyede çıkacak diye ama kimse aldırmamıştı. Shounen serilerde sıvıyıp güç artırma olayı hep vardır

Muten Roshi sama , Kuririn ve Tien'den güçlü mü şimdi ?
Dahası Android 17 nin seviyesi ne ?
Yıllarca gizli antrenman yapmış. Şu an Muten Roshi-sama Tien'den net çok daha güçlü bence. Tien gayet ciddiyken Muten Roshi-sama kendinde bile değildi. Ama yinede Tien'in ciddi haline kolayca üstünlük kurdu. Goku olmasa öldürürdü. Kuririn'den güçlü mü bilemeyiz, ona yönelik bir sahne göremedim. Ama ondan da güçlü olma ihtimali var. Goku'da ciddi bir dövüşme isteği uyandırdı.

No 17 ise No 18'i bariz aşmış. 18 ailesiyle birlikte otururken bu 17 çalışmış belli ki. Ama yinede bir Piccolo değildir. 18'i net olarak aşması dışında ekstra bir gücü var diyemem. Ama önceye göre sınıf farkı ile daha güçlü.

Cp0Lucci

Yıllarca gizli antrenman yapmış. Şu an Muten Roshi-sama Tien'den net çok daha güçlü bence. Tien gayet ciddiyken Muten Roshi-sama kendinde bile değildi. Ama yinede Tien'in ciddi haline kolayca üstünlük kurdu. Goku olmasa öldürürdü. Kuririn'i ise bilemeyiz, ona yönelik bir sahne göremedim. Ama ondan da güçlü olma ihtimali var. Goku'da ciddi bir dövüşme isteği uyandırdı.

No 17 ise No 18'i bariz aşmış. 18 ailesiyle birlikte otururken bu 17 çalışmış belli ki. Ama yinede bir Piccolo değildir. 18'i net olarak aşması dışında ekstra bir gücü var diyemem. Ama önceye göre sınıf farkı ile daha güçlü.
Teşekkürler cevabın için

No 17 için Ssj Blue seviyesinde yorumlar gördümde şaşırmıştım :D

Teşekkürler cevabın için

No 17 için Ssj Blue seviyesinde yorumlar gördümde şaşırmıştım :D
Mavi çok daha bambaşka bir seviyede bunlara göre :p Sadece iki çarpıştı No 17 ile Mavi Goku. O kadarını Kuririn de yaptı. Ama tabii Kuririn'den falan çok çok daha güçlüdür No 17. İyi ve epey güçlü bir destek olur turnuvada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık