Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Muten Roshi-sama Tien'den daha güçlü olabilir ki bence bu olay daha güçlü olduğunu gösterdi.

Caulifla ile yine ters köşe yapmışlar. Kale adlı olan saiyajin efsanevi olan. Bu Caulifla daha güçlü gibi duruyor yinede, o da katılırsa 3 saiyajin onlarda, 3 saiyajin bizde olur.

Bir daha ki bölüm Gohan vs Goku'da Gohan Goku'yu aşabilir ya da turnuvada aşması için zemin hazırlanabilir. Ama Gohan Goku'yu aşacaktır.
Ben Gohan'ın turnuvada farklı bi şekilde power up alacağını düşünüyorum.

Gelen spoilerlere göre buu uyuyakaliyormus ve bizimkiler uyandiramiyormus. Goku da Freeza yi turnuvaya davet ediyormus. Freeza icin 24 saatlik izin aliniyormus.
Ne kadar gerçektir, bilemiyorum.

Ben Gohan'ın turnuvada farklı bi şekilde power up alacağını düşünüyorum.
Form değiştirebilir ama Gohan'dan en azından şimdilik tanrı formu beklemiyorum. Onun yerine Ultimate gibilerle daha üst seviyelere ulaşabilir. Vegeta'nın bile bizden daha üst bir potansiyeli var diyerek kabul ettiği farklı bir gücü var Gohan'ın. Future Trunks'ın Rage formu gibi yine kendine özel normalden farklı bir forma girebilir.

Gelen spoilerlere göre buu uyuyakaliyormus ve bizimkiler uyandiramiyormus. Goku da Freeza yi turnuvaya davet ediyormus. Freeza icin 24 saatlik izin aliniyormus.
Ne kadar gerçektir, bilemiyorum.
Onaylanmış diyorlar Frieza için.

Düzenli olarak böyle afişleri Türkçe'ye çevirmekteyim. Konusu geçmiş buraya atayım dedim.

Turnuvaya katılacak on kişi ilk belli olduğunda demiştim ya kimleri kimleri almislar. Keşke freezada olaydı diye düşünmüştüm . Freeza golden formuyla ssjblue den bile güçlü. Çok iş görür.

E
Düzenli olarak böyle afişleri Türkçe'ye çevirmekteyim. Konusu geçmiş buraya atayım dedim.

Eline sağlık hocam.

Ben en çok Buu nun dovuslerini görmek istiyorum. Şöyle 5-10 kisiyi emsin falan. Buu dan önce gitmesi gereken çok kişi var.

Falcı baba bir kişiden fazlasını getiremiyor diye hatırlıyorum.. hem freeza varken cell çok gereksiz olur. Freeza , celle bir tane vursa yarısı boşa gider.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık