Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Zoro nerde sağ kol seviyesi yahu.Arkadaş sağ kol seviyesi dediğin seviyeye Luffy anca ulaştı tüm kekin sonunda.Zoro tek enmayla nasıl sağ kol olabiliyor.
Yav adamlarla neyi tartışıyorsun ki :D Adamlara göre Luffy o kadar dövüşe rağmen onlara göre sağ kol değil ama Killer'ın tek darbesine bayılan Zoro sağ kol seviyesini falan aşacak onlara göre bu arc, Zoro değil bu arc bir sonra ki arc bile sağ kol seviyesi olur mu olmaz mı onu bile kestirmesi güç adam herhangi bir dövüş atlatmadan power up alıyor onlara göre Luffy'nin seviyesi arttıkça Zoro'nunda artıyor otomatikmen.

Yav adamlarla neyi tartışıyorsun ki :D Adamlara göre Luffy o kadar dövüşe rağmen onlara göre sağ kol değil ama Killer'ın tek darbesine bayılan Zoro sağ kol seviyesini falan aşacak onlara göre bu arc, Zoro değil bu arc bir sonra ki arc bile sağ kol seviyesi olur mu olmaz mı onu bile kestirmesi güç adam herhangi bir dövüş atlatmadan power up alıyor onlara göre Luffy'nin seviyesi arttıkça Zoro'nunda artıyor otomatikmen.
Doğru diyorsun hocam :D Daha bu kadar yazmam zaten.

Komik bu adamı bu kadar sağkol seviyesi filan görenler zorro bile şu an nerdeyse o seviyelerde ki zorro ile bu eleman arasında çok büyük güç farkı var.

Hangi sağkol seviyesi adam shanks gibi savaşa geldiğinde herkesi titreten birinin kaldığı adaya elini kolunu sallayıp girebiliyor tek başına,hangi kişi bu kadar rahat denizlerde tek gezebiliyor.

Luffy korsankralı seviyesine gelince zorro mihawk'ı geçip sağkol seviyesi mi olacak yani,zorro hiç yaşamasın daha iyi o zaman.
Zoro nerdeyse sağ kol seviyesi derken ? Luffy öle kala öle kala katakuriyi yendi onca haki eğitimine meyvesine ve dayanıklılığına rağmen zoro luffy kadar dayanma olasılıgı bin de bir.

Eskiden Mihawk için en büyük argüman yonkou shanks ile yaptığı kılıç düellolarıydı artık şimdi shanks'in geldiği adaya elini kolunu salalyıp gelmesi miçoların korkması olmuş :D arkadaş adamın shanks ile geçmişi var oturup içki içiyorlar onun öyle elini kolunu sallayıp gelmesi kadar normal ne var ? denizler de tek gezmiyor gittiği zaman tek geziyor o da savaş lordu olduğu için denizci tehlikesi yok orta da :)

Luffy korsanlar kralı seviyesine geldiğin de anime sonu düşünelim zoro mihawk'dan kat ve kat güçlü olacak siz ne sanıyorsunuz ? zoro mihawk'ı yenince onun 1 tık üstümü kalacak ? zoro mihawk'ı geçecek daha güçlü rakipleri olacak karşısın da mihawk sadece dünyanın en güçlü kılıç ustası o kadar karşısına daha güçlü rakipler gelecek sağ kollar ile de seviye farkı var katakuri-king-ray-marco-ben beckman her birinin güç farkı var .

Luffy korsanlar kralı seviyesine geldiğin de anime sonu düşünelim zoro mihawk'dan kat ve kat güçlü olacak siz ne sanıyorsunuz ? zoro mihawk'ı yenince onun 1 tık üstümü kalacak ? zoro mihawk'ı geçecek daha güçlü rakipleri olacak karşısın da mihawk sadece dünyanın en güçlü kılıç ustası o kadar karşısına daha güçlü rakipler gelecek sağ kollar ile de seviye farkı var katakuri-king-ray-marco-ben beckman her birinin güç farkı var .
Sanmıyoruz efendim, teşekkürler. Bu seride Mihawk'tan kat ve kat güçlü birisinin olduğunu düşünmüyorum. :bilmem: Ancak siz sanırım Yonkou = 4 amiral sanıyorsunuz. :hhh:

Sanmıyoruz efendim, teşekkürler. Bu seride Mihawk'tan kat ve kat güçlü birisinin olduğunu düşünmüyorum. :bilmem: Ancak siz sanırım Yonkou = 4 amiral sanıyorsunuz. :hhh:
Mihawk önce jozuyu teklesin vistayı teklesin ondan sonra bakarız ne kadar güçlü olduğuna :) :D Benim geçmiş mesajlarıma bakarsan eğer bu forum da neden yonkouları amirallerden üstün tuttuklarını bir türlü anlamadım ben her zaman 1 amiral = 1 yonkou'yu savunmuşumdur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık