Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Allah Allah... Zamanında cümleler ''Yonko Shanks ile düello atan Mihawk...'' diye başlardı. Bakıyorum şimdilerde düellolar eski önemini yitirmiş.
Yoo yitirmedi.Dediğimi anlamamışsın.Anlasaydın bunu yazmazdın zaten.Sen ilk mesajda yazdın ya ''Oda düello muhabbetini de Mihawkçıların elinden aldı'' diye.Bende senin kurduğun mantığın yanlış olduğunu söyleyerek ,Oda bunu elimizden almadı hala bunu argüman olarak kullanabiliyoruz dedim.Dediğimin tam zıttını anlayıp bunu yazman...:/

Bakın bu düello olayına bu kadar takılmayın falan filan diye. Bizim yıllar önce dediğimiz şeyler bugünlerde bize karşı denir olmuş...
Şu bilgiç tavırları da takınmasan güzel olucak.Altını doldurduğun ya da haklı çıktığın bir konuda yok zaten şu an.

Bak son kez Bilal'e anlatır gibi anlatıyorum.Sen ''Mangaka düelloları da Mihawkçıların elinden aldı'' yazdın.Bende diyorum ki Mihawk'ı savunurken hala o düelloları referans alıp,Mihawk'ın gücüne dair kanıt olarak gösterebilirim.Shanks ve Mihawk'ın yaşlarının da yakın olması dolayısıyla o düellolardan sonra Oda iki karakteri de aynı oranda güçlendirdi ve ikisi hala yakın seviyede diyebilirim.Bu yazdığım düşünceyi çürütücek bir tane manga sayfası olmadığına göre savunabilirim.

2. paragrafını tartışmıyorum bile.Sana burda Shanks-Mihawk tartışması yapmıyorum en baştan beri.Mesajındaki mantık hatasını anlatmaya çalışıyorum.O yüzden yazdığım şeyle alakasız bir şekilde bana Shanks-Mihawk farkını anlatmaya çalışma.

Ya dostum sen kendin çıkıp Mihawk Yonko Shanks ile düello atmış adam biz o yüzden Mihawk’ı Yonko gücünde görüyoruz demiyor muydun?

Son bilgiler ışığında böyle bir olayın yaşanmadığı Shanks’la Mihawkın düellosunun çok daha öncesine dayandığını öğrendik.

Buradan yapılacak çıkarım ve düz mantık gayet basit, sizin yaptığınız gibi yaparsak eğer. Mihawk Yonko Shanksla düello atıp onu yenemediyse ve ya yendiyse denk-daha güçlü çıkarımınız yanlışmış onu gördük işte.

Bu argümanın nüvesi zaten Mihawk Yonko Shanksle düello attı o zaman Mihawk hala yaşıyor görünürde yarası yok Mihawk denktir Shanks diye ortalığı velveleye veriyordun şimdi de gelmiş bu argüman hala kullanılabilir diyorsun. İnsan da biraz saygı olur yahu. Yanlış tahmin ettik Mihawk Yonko gücünde diye tahminlerimiz onun Shanksle Yonko olduğu zamanlarda yaptığı vslere dayandırıyorduk ama yanılmışız, erken konuşmuşuz dersin olur biter. Hala burada neyi kanıtlamaya çalışıyorsun anlamadım? Kendinle çelişiyorsun bir de zeytinyağı gibi üste çıkıyorsun. Biz Mihawka ya da fanlarına laf söyleyince de hater oluyoruz. Gel de olma şimdi.
Yani birader sen her tartışmamızda benim damarıma basmak zorunda mısın ? Öğlen okumamıştım son paragrafı.Şu tarzda bi mesaj attığını bilseydim en baştan okumazdım.

Hadi bana laf atıcaksın,giydiriceksin orası tamam sıkıntı yokta bari laf atıcağın kişinin önce hangi düşünceyi savunduğunu öğren bil ondan sonra gel laf at.Bide çelişiyosun falan yazmışsın te Allah'ım.Sonra bunları yazınca ben sinirli hard fan oluyorum.

Daha neyi savunduğumu anlamayan insanlar geliyor anlamadığı,bilmediği şey üzerinden bana laf atmaya çalışıyor.

Yoo yitirmedi.Dediğimi anlamamışsın.Anlasaydın bunu yazmazdın zaten.Sen ilk mesajda yazdın ya ''Oda düello muhabbetini de Mihawkçıların elinden aldı'' diye.Bende senin kurduğun mantığın yanlış olduğunu söyleyerek ,Oda bunu elimizden almadı hala bunu argüman olarak kullanabiliyoruz dedim.Dediğimin tam zıttını anlayıp bunu yazman...:/

Şu bilgiç tavırları da takınmasan güzel olucak.Altını doldurduğun ya da haklı çıktığın bir konuda yok zaten şu an.

Bak son kez Bilal'e anlatır gibi anlatıyorum.Sen ''Mangaka düelloları da Mihawkçıların elinden aldı'' yazdın.Bende diyorum ki Mihawk'ı savunurken hala o düelloları referans alıp,Mihawk'ın gücüne dair kanıt olarak gösterebilirim.Shanks ve Mihawk'ın yaşlarının da yakın olması dolayısıyla o düellolardan sonra Oda iki karakteri de aynı oranda güçlendirdi ve ikisi hala yakın seviyede diyebilirim.Bu yazdığım düşünceyi çürütücek bir tane manga sayfası olmadığına göre savunabilirim.

2. paragrafını tartışmıyorum bile.Sana burda Shanks-Mihawk tartışması yapmıyorum en baştan beri.Mesajındaki mantık hatasını anlatmaya çalışıyorum.O yüzden yazdığım şeyle alakasız bir şekilde bana Shanks-Mihawk farkını anlatmaya çalışma.

Yani birader sen her tartışmamızda benim damarıma basmak zorunda mısın ? Öğlen okumamıştım son paragrafı.Şu tarzda bi mesaj attığını bilseydim en baştan okumazdım.

Hadi bana laf atıcaksın,giydiriceksin orası tamam sıkıntı yokta bari laf atıcağın kişinin önce hangi düşünceyi savunduğunu öğren bil ondan sonra gel laf at.Bide çelişiyosun falan yazmışsın te Allah'ım.Sonra bunları yazınca ben sinirli hard fan oluyorum.

Daha neyi savunduğumu anlamayan insanlar geliyor anlamadığı,bilmediği şey üzerinden bana laf atmaya çalışıyor.
Damarına niye basmış olayım ki? Ben öyle hatırlıyorum. Öyle düşünmüyorsan ve ben yanlış hatırlıyorsam zaten kaale almazsın olur biter. :D

Damarına niye basmış olayım ki? Ben öyle hatırlıyorum. Öyle düşünmüyorsan ve ben yanlış hatırlıyorsam zaten kaale almazsın olur biter. :D
Öyle düşünmesem de attığın mesaj bana ve gayette iğneleyici bir üslup var bana göre.Senin düşüncelerini bilmeden sana aklınca laf atmaya çalışan biri olsa sende en kötü biraz sinirlenirdin bence.

Yahu referans alsan bile ne diyeceksin? Düello ettiler deyip hala ikisi de yonko mu diyebileceksin? Yoksa ikisi düello etti, o yüzden Mihawk ister sağ kol, ister amiral de beni alakadar etmez. Ama artıp içinizden birisi çıkıp da düellolar yüzünden Mihawk'ı yonko ayarı falan diyemez olay bu.

Haklı çıktığım olay yok mu? :D La harbiden gülme krizinden yazamıyorum artık. Ula Mihawk konularında sayfalar dolusu anlattık sizele bu düelloları farklı değerlendiriyorsunuz falan filan diye. Bugüne bugün duvara tosladınız, ama ne hikmetse hala haklı çıkan taraf biz olamıyoruz. Zaten bu konuda bile haklı çıktığımızı kabul edemiyorsanız, biz sittin sene haklı çıkamayız.:D

Yahu referans alsan bile ne diyeceksin? Düello ettiler deyip hala ikisi de yonko mu diyebileceksin? Yoksa ikisi düello etti, o yüzden Mihawk ister sağ kol, ister amiral de beni alakadar etmez. Ama artıp içinizden birisi çıkıp da düellolar yüzünden Mihawk'ı yonko ayarı falan diyemez olay bu.
Mihawk'ın güçlü olduğunu düşünen biri bunu argüman olarak kullanabilir bu kadar basit.Gereksiz uzatıyosun.

Ama artıp içinizden birisi çıkıp da düellolar yüzünden Mihawk'ı yonko ayarı falan diyemez olay bu.
Yoo öyle düşünen biri varsa diyebilir.Hani hala şunu yazıyosan anlatmaya çalıştığım şeyi 3 grm anlamamışsın demektir.

Haklı çıktığım olay yok mu? :D La harbiden gülme krizinden yazamıyorum artık. Ula Mihawk konularında sayfalar dolusu anlattık sizele bu düelloları farklı değerlendiriyorsunuz falan filan diye. Bugüne bugün duvara tosladınız, ama ne hikmetse hala haklı çıkan taraf biz olamıyoruz. Zaten bu konuda bile haklı çıktığımızı kabul edemiyorsanız, biz sittin sene haklı çıkamayız.:D
Şu bilgiç tavırları takınma diye uyarmıştım.Keşke takınmasaydın yine.Çok irrite edici duruyor şu an.Sende okuyucusun bende.Her şeyi bildiğin ya da her şeyi doğru anladığın yok tıpkı benim gibi.O yüzden babanın oğuluna öğüt vermesi gibi size yıllarca anlattık falan deme.

Neyse haklı çıkmaktan kastım daha Mihawk'la ilgili hiçbir şeyin belli olmadığıydı.Mihawk'ın seviyesi açıklanmış gibi haklı çıkan taraf biziz ayakları yapma yani.

Mihawk'ın güçlü olduğunu düşünen biri bunu argüman olarak kullanabilir bu kadar basit.Gereksiz uzatıyosun.

Yoo öyle düşünen biri varsa diyebilir.Hani hala şunu yazıyosan anlatmaya çalıştığım şeyi 3 grm anlamamışsın demektir.

Şu bilgiç tavırları takınma diye uyarmıştım.Keşke takınmasaydın yine.Çok irrite edici duruyor şu an.Sende okuyucusun bende.Her şeyi bildiğin ya da her şeyi doğru anladığın yok tıpkı benim gibi.O yüzden babanın oğuluna öğüt vermesi gibi size yıllarca anlattık falan deme.

Neyse haklı çıkmaktan kastım daha Mihawk'la ilgili hiçbir şeyin belli olmadığıydı.Mihawk'ın seviyesi açıklanmış gibi haklı çıkan taraf biziz ayakları yapma yani.
Yahu senin bu yaptığın uzatmanın uzatması oluyor, olayın suyunu b.knu çıkarmak oluyor. Ne hikmetse de her şeyde yine sen/siz haklısınız arkadaş. Ben anlamıyorum gerçekten. Biz düellolar yonko seviyesinde değilken derken de siz haklıydınız, düelloların yonko zamanında olmadığı açıklandığında da yine siz haklı oluyorsunuz. Merak ediyorum Mihawk konusunda bizim haklı olabileceğimiz zamanlar olacak mı...

İkincisi arkadaş hani merak ediyorum bir şey söyleyip de damarına mı bastım yine.:D Yok ''Gereksiz uzatıyorsun'' demeler, yok ''Bilgiçlik taslıyorsun'' demeler, yok ''Baba oğul öğüt' falan demeler.... Böyle yapacaksanız hiç tartışmayalım valla.:D Biz zamanında sizi iyi dinliyorduk. Şimdi ne oldu da birden kötü adam biz olduk.

Bence mihawk'ın bir ara tayfası vardı artık kimse yalan etti bu tayfayı bir tek mihawk hayat da kaldı o da baktı olacak gibi değil gitti savaş lordu oldu. Şimdi buradan şunu çıkarabiliriz Shanks ile evet düellolar atmış nam salmış olabilir ama sadece o kadar daha sonra Shanks aynı miço kaido gibi gücüne güç kattı basamakları iyi tırmandı ve Yonkou seviyesine ulaştı fakat mihawk ne kadar güçlü olursa olsun tayfası paket oldu gücü el vermediği için yonkou da olamadı elinde ki tek çare savaş lordu olmaktı ve savaş lordu oldu bu yüzden dolayı mihawk'ın taş çatlasa seviyesi sağ kol çıkacaktır ciddi bir savaşta öyle dünyanın en güçlü kılıç ustası ünvanı var diye amiral yonkou seviyesi değil haki saf güç meyve vs vs güçler de esas alınınca taş çatlasa sağ kol seviyesi olacaktır güncel ödül de verecek olursalar tahminimce 1 milyar felandır daha üstü olursa bilin ki fan boy etkisidir .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık