Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Zoronun hedefi kendisi oldugu bildigi halde piyasada rakip yok diye zoroyu eğiten kılıç ustasıdır Shanks ile bir zamanlar başa baş vs atmasından ve kara kılıç kullanmasindan ne kadar güclü oldugu anlasılıyor zaten amiralden güclu yonkouya yakın bir güc bekliyor bizi

Shanks vs Blackbeard savaşı olsa bu arkadaş Shanksa yardıma gelir mi sizce? yoksa beni alakadar etmez deyip uyumaya devam mı eder.

Daha önce dediğim gibi diğer karakterler gibi Mihawk'ta Mf savaşında h.haki kullanmadı. H.haki kullanmadan sağ kol seviye bir karakter gibi orada takıldı komutan seviye Vista ile kısa süreliğine kılıç tokuşturdu vs.
Zamanı gelince üç hakide zirveye çıkmış bir adam göreceğiz En iyi 12'lik kara kılıç ve 3,6 Milyar ödül boşuna değil.

Shanks'e de yardım edeceğini zannetmem muhtemelen bir şekilde Buggy tarafı Raftel'i bulacak orada Zoro'nun dövüşü gerçekleşebilir. O arc hem Zoro hedefine ulaşır hem Luffy korsanlar kralı olur.

Shanks vs Blackbeard savaşı olsa bu arkadaş Shanksa yardıma gelir mi sizce? yoksa beni alakadar etmez deyip uyumaya devam mı eder.
gelmezdi. ayrıca shanks, karasakal'ı yenmek için yardıma ihtiyaç duyacak bir karakter değil.

he bir de forumda yeni olduğunuzdan naçizane tavsiyem, kuralları okuyunuz lütfen. tamamı kalın harflerle yazılmış bir paylaşım yapmak ban sebebi. aman dikkat.

Sağ olasınız bilmiyorum,teşekkür ederim. Shanksın,Karasakalı yardıma ihtiyaç duymadan yeneceğini düşünmüyorum. Shanksın gözünde ki yarayı o açmıştı. Karasakal meyveleri ve tayfasıyla baya güçlü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık