Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Seride güç konusunda açık ara en aykırı 2 uçta olan karakter.Bakıyoruz yorumlara kimine göre Shanks ve yonkou üstü kimine göre Amirale yakın kimine göre amiral üstü.Tabiki bu yorumlar fanların kafalarında uydurduğu bir rüyadan ibaret.Seride Mihawk a bakıyoruz en son kapıştığı karakterlere ve yaptıklarına yonkou 5.ci tümen komutanına karşı bile zorlanmış bir kişi.Bunu ben uydurmuyorum mangada olan bir durum.2y önceki Luffy e karşı bile hiçbirşey yapamadı.Güncel durumda benim tahminim Sanji-Zoro dan daha güçlü ama Luffy in altında birisi.
Erkan12'den sonra bir de başımıza Erkan13 çıktı.

Bence sen yazılanı oku. Ben sana "son savaştığı kişi" hakkında mı yazdım? Millete laf etmeden önce kendine bak derim.
Eski vs konusunda yorumumu katarak güncel ödülü söyleyen benmiyim : )

Neyse ölmezsek güncel !!!!!!! vs sini görürsek tekrar bakarız Oda gözünde güncel !!!!! gücünü.

@kekomancer sah ve mat template'ine uptade gelmeli yakın zamanda.

Worstgende daha çok dalga geçiliyor ama orada devam ediyor. Memeler yapılıyor hakkında, küfürler, hakaretler ediliyor. Burada o tarz şeyler yok ama buradan gitti. Umarım Karasakal ve Mihawk işlendiği zaman gelir de eğleniriz.
Ufacık bir şey olsun gelir hemen. Neler yazacağına çoktan çalışmıtşır. A ve B senaryosuna göre farklı hazırlıklar yapmakta şu an.

Eski vs konusunda yorumumu katarak güncel ödülü söyleyen benmiyim : )

Neyse ölmezsek güncel !!!!!!! vs sini görürsek tekrar bakarız Oda gözünde güncel !!!!! gücünü.

Yahu ben sana ne dedim de bana böyle tepki veriyorsun? Vista ile kapıştı diyorsun, ortada bir kapışma bile yok. Vista'ya kılıç sallarken bile Luffy'e bakıyor.

Kapışıyor dediğin durumda Mihawk'ın yaptığı tespit burada;

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık