Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 215 69.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 95 30.6%

• Kullanılan toplam oy
    310
Son zamanlar için haklısın bence. Şu an Amiral diyenler daha çok. Ama 2019 yılında bile Sağkol diyen çoktu. Amiral değişimi bu sene oldu bence. Dalga geçen var ama daha Mihawk'ı Sağkollarla bir tutan yoruma denk gelmiyorum. Belki de ne desek fanları dinlemiyor diye düşünüyorlardır. Sonuçta 1 yılda çok şey görmedik.
Çoğunluğun amiral seviyesi konusunda karar kılması olayı aslında uzun yıllardır var ama işte sağ kol diyen veya yonko diyen iki kişi farklı zaman ve konularda onlarca yorum atınca daha çok dikkat çekiyor. Herkes uzun uzun tartışmak istemiyor sonuçta fikrini belirtirken millet şöyledir deyip geçiyor.

Çoğunluğun amiral seviyesi konusunda karar kılması olayı aslında uzun yıllardır var ama işte sağ kol diyen veya yonko diyen iki kişi farklı zaman ve konularda onlarca yorum atınca daha çok dikkat çekiyor. Herkes uzun uzun tartışmak istemiyor sonuçta fikrini belirtirken millet şöyledir deyip geçiyor.
Mihawk'ın için en güçlü Shichibukaidir ve amiral seviyesindedir denirdi,en çok dediğin.

Bakalım bir görelim artık Mihawk'ı.

@Yubashiri-sama Zoro fanı olup Mihawk sevmeyen bir sen varsın heralde :oleyo2: Normalde Zoro fanları yüceltir ya Mihawk'ı , sen onu yapmıyorsun :hhh:
Yuba-SAMA her zaman gerçekleri ya da gerçeklere en yakın olanı söyler. Oda bile benim kadar hakim değil bu seriye. Ben görürüm ve gördüğüm şeyi en objektif şekilde ele alırım. Mihawk'ı ele almak istediğimde elimde kalıyor. Güya Amiral seviyesiymiş.

Amiral seviyesi adam bi hafta kassa Yonkou olabilecek seviyedir zaten. Yonkou adamları bile amiral seviyesi değil. Dof gibi hükumete sığınmış bir alçak bu Mihawk. Dof'tan en fazla bi tık bilemedin iki tık güçlüdür.

Adamın hakisi yok dendi. :D Dressrosa'da herkesin kılıcı benim gibi olur dediğinde ''ne kılıç karartması ya... sürekli haki basıp mı gezecek'' dendi. xd Kendisini amiral seviyesinde gören hiçbir makul insanı üzmeyecektir, ama diğer görüşlere sahip olanları üzecek.
Shanks'tan bir tık geride çıkması en muhtemel olanı bence. Amirallerden bir tık güçlüdür, o sebeple filo amirali diyorum Mihawk'a.

Oda bir sbs'de WB, Shanks ve Mihawk için men among men ifadesini kullanıyor.

Ödülü muhtemelen cok yüksek değildir ancak gücü sağ kol dan büyük - yonkou ve amiral arası gidiyordur. Açık yakaladımı indirecek bir karekterdir.

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık