Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Dracule Mihawk

'Shichibukai ve Adamları' forumunda Smoker tarafından 8 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Karizma ve gücün vücut bulmuş hali.

90 oy
    66.7%
  2. Fanlarının yere göğe sığdıramadığı biri.

45 oy
    33.3%
  1. twei imded

twei (imded)
    Mesaj Sayısı 8,508
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Zoro'nun durumu daha ilgi çekici. Adam serideki en güçlü zırh haki kullanıcısından eğitim aldı. Ve büyük ihtimalle şu an zırh hakide Luffy'den daha iyidir, hatta Mihawk'ı bile geçmiş olabilir.

Dünyanın en objektif forumu da böyle düşünüyor mesela bakın.

2. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Historia (Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.)
    Mesaj Sayısı 6,508
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Bu açıklanmış birşey zaten zoro zırh haki,sanji gözlem ve luffy nin kral hakisi üzerinde durduğunu açıkladı yani hepsinin birbirinden güçlü yanları var ama zoronun zırh hakisi mihawk dan güçlü olduğunu sanmıyorum. Luffy nasıl rayleigh seviyesine çıkamadıysa zoro da çıkamamıştır.

3. twei imded

twei (imded)
    Mesaj Sayısı 8,508
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Zoro Luffy gibi her haki türüne değil de sürekli zırh hakiye çalıştıysa geçmiştir Luffy'i.

Neyse konu Zoro değil.

4. Mesaj Sayısı 295
    Üyelik Tarihi28 Eki 2017
    Ya zaten seri sonunda Luffy de Roger gibi teslim olacak ya da ölecek. Onun yerine Zoro reis hayalleri için mücadele edecek. Yonkou olacak. Bunlar bildiğimiz şeyler :oleyo2:

5. Nie Li NewEra

Nie Li (NewEra)
    Mesaj Sayısı 1,472
    Üyelik Tarihi6 Tem 2015
    Hmph!

6. sensey Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko

sensey (Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko)
    Mesaj Sayısı 1,513
    Üyelik Tarihi30 Eyl 2017
    Rüzgar ve okyanusu kontrol ederek Coffin Boat'ı hareket ettiriyor. :a:
    Don Krieg zamanı o kadar korsan ve gemiye karşı çıkan fırtına rastlantı değilmiş demek.
    Bu sayede su üzerinde de yürüyebilir:
    Manga'da Mihawk'ın altındaki desen ile gemilerin üstündeki desen benzer:
    Anime'de okyanusun üzerinde yürüyor gibi zaten:

7. Minato Üye

Minato (Üye)
    Mesaj Sayısı 920
    Üyelik Tarihi24 Eyl 2011
    Mihawk kılıcı suya sokup şöyle 1-2 şekilli hareket yapar, onlar fırtına koptuğunu sanır..

8. Mug1wara Her çocuk özeldir.

Mug1wara (Her çocuk özeldir.)
    Mesaj Sayısı 1,273
    Üyelik Tarihi19 Mar 2013

Mihawk...

Tam olarak gücünü görmediğim bir karakter olduğu için mutlak bir yorumdan hep uzak tutmuşumdur kendimi.

Zoro'yu severim, kendisine biçtiği o nihai amacını da çok taktir ederim. Ama Mihawk'a olan saygım bu yüzden değil.

Mihawk...

Luffy'de bulunan esas gücün belki ilk kez farkında olan belki de bize bunu ilk kez yansıtan kişi olduğu için onu ilk sandığımız bir karakter.

Kendisine saygım bu yüzden...

Bu gücü fark edebilmesi için Luffy'i sadece 2 kere görmesi yetti canlı olarak.

It’s not a Devil Fruit, or some cheap trick… One by one, he turns the people around him into his allies. More than anyone else sailing the seas… That man possesses the most terrifying power.

----

Şeytan meyvesi ya da ucuz bir numara değil... Birer birer etrafındaki insanları müttefiki haline getiriyor. Denizlerde dolaşan insanlar içinde en korkunç güce sahip olan bir insan.

9. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 14,049
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Wano'da kapsamlı bir flashback bekliyorum.Wano'da göremezsek yandık unutun Mihawk'ı daha.Seri sonunda görürüz kutsalların amca oğlu olarak falan.Im-sama'nın sağ kolu bile çıkabilir Wano içinde görmezsek.Gerçi bu çok da kötü olmaz daha güçlü olması yüzünden olur ama ben sabır açısından söylüyorum.Mihawk fanlarının daha fazla sabrı kaldığını sanmıyorum.

10. Mr.Bushido DEVİL KİNG

Mr.Bushido (DEVİL KİNG)
    Mesaj Sayısı 1,566
    Üyelik Tarihi21 Ara 2016
    Sonunda hak ettiğin yerdesin reyizzzzz:a:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık