Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Aslında her iki şıkka da oy verebilirdim ama ikinciyi seçtim. Güç seviyesi hakkında benim görüşüm çok abartıldığı ama kral ve karizma bir karakterdir. Kendi kellesini almak isteyen kılıç ustasını eğitmesi her baba yiğidin harcı değil. Shanks kolunu kaybedince onu yenip nam salmak yerine düelloları bitirmesi(shanks kolunu kaybedince düello yapmayı kesiyordu mihawk öyle hatırlıyorum ) ve marineford'da o kadar güçlü insan varken sadece mihawkın Luffy'nin insanları etrafa toplama potansiyelini görmeside aklıma gelen güzel bir detay .

İlk bölümler de gözükmesine rağmen hala gizemeni koruyan Ve büyüklerin ortaya çıkmaya başladığı şu sıralar da, kendi de büyüklerden olduğu için, yakında efsane gücünü göreceğimiz, bazı yerlerine beton yetmeyecek abimiz :a: :D

İlk bölümler de gözükmesine rağmen hala gizemeni koruyan Ve büyüklerin ortaya çıkmaya başladığı şu sıralar da, kendi de büyüklerden olduğu için, yakında efsane gücünü göreceğimiz, bazı yerlerine beton yetmeyecek abimiz :a: :D
Korsanfan'ı Ekşisözlük sanan yazarların savunduğu karakter. Kanzuk gör bunları gör.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık