Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    216
Biliyorsun ben denk olarak görmüyorum ama senin düşüncene de imkansız diyemiyorum. Vakti gelince görürüz artık işin aslını diyeceğim de Oda gibi ketum bir adam varken göremeyebiliriz. :S
Biliyorum. :D Aynen, zaten ben artık eskisi gibi ateşli tartışmalara girmiyorum. Oda işlemeden bu meseleler çözülmez.

Bakalım artık. Gösterildiği kadar zayıf olmadığı kesin zaten. Benim gözümde sağlamından bir amiral eder ama daha fazlası sıkıntı oluyor biraz. Oda'nın kafasında Mihawk=yonkou gibi bir düşünce olsaydı Mihawk'ı daha farklı çizerdi diye düşünüyorum. Çıkan imparatorları görüyoruz. Hepsi de birbirinden ihtişamlı ve görkemli sunuldu. Sahneye çıktıklarında millet yakasını ilikliyor yani o derece. :/ Bigmom, Kaido gibi adamların MF'de Mihawk'ın yaşadıklarını yaşamalarını hayal bile edemiyorum. Mihawk kendini tuttu illaki ama imajı yine de çok bozuldu. Mangaka diğer imparatorlara bunu yapmadı hiçbir zaman. Hatta hala ama hala bu yaraktıkların imajını yükseltmekle meşgul. Bigmom her geçen gün daha da büyüdü gözümde mesela. Ama söylediğin gibi olursa, yine söylediğin gibi Oda sıvaması olur çok net.
Bende Mihawk'ı amiral ayarı olarak görüyorum.Ondan fazlası artık tartışmalı diyeyim.Beklenti vs görünen muhabbeti oluyor çünkü.Kimi beklentilerini ön planda tutuyor kimi görünenlere göre yorumluyor.İlk başta güçlü gösterildi mf de imajı bozuldu.Bu yüzden çok farklı pencerelerden bakılabilen bir karakter Mihawk.

Dediğin gibi bakalım artık.Bekleyip görücez Mihawk'ın nelere kadir olduğunu.

Wano da mutlaka bilgi verir. Adamın orayı karıştırmama ihtimali yok.

1 sene'ye Mihawk'ın olayı öğreniriz bence :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık