Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Marco

Mihawk vs Marco

• Mihawk alir

Kullanılan: 109 62.3%
  • Marco alir

Kullanılan: 54 30.9%
  • Berabere biter

Kullanılan: 12 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    175
marco kolu bacağı komple yeniden çıkaramıyorsa yenilir. Mihawk yonkou 1. adamın üstüdür. Ben amiralin bir tık üstü bekliyorum. Zaten marconun adam akıllı saldırısı da yok.

Eski Schibukailerden bir tek Mihawkın tam gücünü görmedik diye hatırlıyorum bu kadar saklandığına göre vardır bir şey diyerekten oyunu Mihawka verdim.

Marco nun 34 lerde çıkmasının mihawk ın yüzde 100 orana ulaşmamasının tek sebebi çoğunluk tarafından karizma görülen güçlü görüneni tutmayıp farklılık olgusu yaratmak başka açıklaması olamaz. Bu forumda çok karşılaştığım durum tıpkı luffy den zoro dan hoşlanmayanların(hater) olduğu gibi insanlar her konuda olduğu gibi bu konuda da herkesin yaptığını yapmayarak farklı olduğunu anlatmaya çalışıyor.Baktığında mihawk serideki en karizmatik adamlar sıralamasında ilk üçe oynar güç olarak dünyanın en iyi kılıç ustası kolay olan ve çoğunluğun yaptığı böyle bir adamı favori görmek güçlü görmek sevmek falan ama farklı olmak herkesin yaptığını yapmayacak olmak mihawk ı da sevmemeyi marco yu üstünde görmeyi hatta yeri gelirse usopp u bile üstün görmeyi gerektirir :D Yav etmeyin eylemeyin çoğunluğun düşündüğü gibi düşünmek sizi sıradanlaştırır bazen insanlar sıradan olmayı istemez ama bazı gerçeklerde doğa gerçekleridir mihawk ı fazla sinirlendirip japonyadan buraya uzaktan kılıçla slash attırmayın şimdi jozu da yokki slash I gökyüzüne yönlendirsin :D

Shanks Mihawk'ı görünce "Düello yapmaya mı geldin?"
Shanks Marco'yu görünce "Tayfama katılır mısın?"
Arkadaş net bir şekilde anketin cevabını vermiş çok tartışmaya açık olmadığının göstergesini vurmuş yüzümüze.Aynı ligde değiller mihawk ve marco birinin muhatabı yonko diğerinin muhatabı luffy olabilir daha ötesi değil.

Olay şöyle gelişir;

Mihawk : Hey Marco pazardan ananas aldırdım.
Marco : Düzgün konuş serçe, anamı karıştırma.
Mihawk : Karıştırsam nolur la ananas kafa.

Marconun zihninde canlanır;

Bunun üzerine başlayan kavga önce çatışmaya sonra savaşa dönüşür. 37 gün süren vsnin ünü tee Goruseiye kadar ulaşır. :)

Mihawk'in görünen gücü değil de görünecek gücü tartişiliyorsa konu kapansin. Gösterdiği gücü Vista'yi bile geçemiyor çünkü Marco bir kenara dursun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık